marti632 (217) 99.54% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 218 | 308 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 225 | 316 adásvétel |
| Az eladóként kapott 165 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
..........................................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
karmen123_a (24) (Vevő)
Semleges
2012.09.13. 09:02:47
1632119042
Már több hete megnyertem az aukciot és nem kaptam válsszt!sem azt,hogy hova kell utalnom semmien reakciot nem láttam!
Másik fél: Szeptember 4-i e-mailemben elküldtem minden adatot,ami az utaláshoz kell.Nem reagáltál rá semmit,és nem is utaltál.Csak most ez a semleges értékelés.Sajnálom,ha esetleg a citromailes fiókoddal van baj.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Regianya (3554) (Eladó)
Semleges
2012.08.19. 13:23:13
1612835318
A vevő korrekt módon jelezte hogy a terméket nem kívánja megvásárolni. Remélem máskor több szerencsénk lesz.
Másik fél: Egyetértek,én álltam el a vásárlástól.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Meghiúsult, mivel nem tudtunk helyszínt összeegyeztetni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Meghiúsult, mivel nem tudtunk helyszínt összeegyeztetni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
infra33 (1006) (Eladó)
Semleges
2012.06.16. 05:14:56
1594082711
Csak az inkorrektséged miatt és a valótlanság miatt.
A 6-7 évesre való nadrág akkor szerinted 11-12 évesre való? Az én fiam 11 éves a térdéig nem tudná felhúzni,és a barátnőm kisfia akiről fel lett töltve se nagyobb az átlagnál korához képest sőt.. Nem én varrtam bele a címkét,semmibe nem került volna egy mérést kérned,a saját butaságodat pedig ne vetítsd ki másra.
Másik fél: Nem értetted meg úgy tűnik,miért adtam semlegest valójában!
Azért,mert a termék leírásában elfelejtetted beleírni hogy hiányzik a derék szabályozhatóságát biztosító gumi!
És nem azért,mert nagy lett a nadrág.Tényleg meg kellett volna kérdeznem a méreteket,de nemrég vettem egy Cherokee 122-es ilyen fazonú rövidnadrágot újonnan és feltételeztem,hogy ha az tökéletes,akkor ez ugyanolyan méretezéssel miért ne lenne jó?Szóval a semleges nem a méretnek szól,hanem annak,hogy nem közölted,nincs benne gumi,csak a helye van ott.És kikérem a butaságot,mert ha elolvasod az értékelésemet,én sehol nem írtam ilyeneket rólad.Igyekeztem higgadt és korrekt maradni és nem minősítettelek téged,csak a helyzetet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
