seriani33 (236) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 236 | 416 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 237 | 417 adásvétel |
| Az eladóként kapott 20 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
bertalannora (911) (Eladó)
Semleges
2013.03.22. 12:52:35
1698520199
A csomag a vevő kérésének megfelelően sima levélként lett postázva, de valahol útközben nyoma veszett. Mivel nem volt ajánlott szelvény a feladásról így még kerestetni sem lehetett. Őszintén sajnálom, hogy nem kapták meg a cipőt.
Másik fél: Köszi a semlegest,nagyon fair eladó vagy....még jó,hogy én azért utaltam a pénzt, Te pedig állítólag a vétel után már másnap postára adtad,mielőtt még kifizettem volna,ezen már akkor is csodálkoztam,de most már nem... Remélem több vásárló nem fog így járni Nálad ,mint én... Továbbra is csak a Te csomagodat nem kaptam kézhez,bár szinte mindenki simán postázott eddig Nekem.Sajnálom,hogy nem adtam negatívot neked.
