komanrita (112) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
czirjakne-2007 (756) (Eladó)
Semleges
2011.06.15. 10:38:28
1456172708
05.08-án vásárolt ruhákat 28-án sikerült kifizetnie.
A csomag sebességével nem volt megelégedve, hát én sem a fizetés sebességével. Nem ajánlom.
Másik fél: Bocsi, de én írtam, hogy csúszok a fizetéssel, kisfiam beteg volt, emiatt nem jártam a városban. Viszont igyekeztem e-mailben a kapcsolatot veled tartani, és megírni mikor tudom a pénzt a számládra rakni és azt is megírtam amikor már ott volt. Szóval nem tartom jogosnak az értékelést!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
czirjakne-2007 (756) (Eladó)
Semleges
2011.06.15. 10:37:29
1455535050
05.08-án vásárolt terméket 28-án fizette ki , ezét késve érkezett csomagjáért semlegesen értékelt, ezért én sem teszek másként a késedelmes fizetés miatt. Nem ajánlom.
Másik fél: Bocsi, de én írtam, hogy csúszok a fizetéssel, kisfiam beteg volt, emiatt nem jártam a városban. Viszont igyekeztem e-mailben a kapcsolatot veled tartani, és megírni mikor tudom a pénzt a számládra rakni és azt is megírtam amikor már ott volt. Szóval nem tartom jogosnak az értékelést!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
czirjakne-2007 (756) (Eladó)
Semleges
2011.06.15. 10:36:26
1454937822
A vásárló 05.08-án vette a terméket, 28-án fizette ki, ennek ellenére még nekem ad semlegeset mert késve kapta meg a csomagot. Nem ajánlom.
Másik fél: Bocsi, de én írtam, hogy csúszok a fizetéssel, kisfiam beteg volt, emiatt nem jártam a városban. Viszont igyekeztem e-mailben a kapcsolatot veled tartani, és megírni mikor tudom a pénzt a számládra rakni és azt is megírtam amikor már ott volt. Szóval nem tartom jogosnak az értékelést!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
