komanrita (112) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(112 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(112 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 112 140 adásvétel
Semleges: 3 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 113 143 adásvétel
Lakhely: Pécs
Regisztráció dátuma: 2009.10.21.
Utolsó belépés: 2018.12.17. 14:39
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

czirjakne-2007 (756) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.15. 10:38:28

Termékkód

1456172708

05.08-án vásárolt ruhákat 28-án sikerült kifizetnie. A csomag sebességével nem volt megelégedve, hát én sem a fizetés sebességével. Nem ajánlom.
Másik fél: Bocsi, de én írtam, hogy csúszok a fizetéssel, kisfiam beteg volt, emiatt nem jártam a városban. Viszont igyekeztem e-mailben a kapcsolatot veled tartani, és megírni mikor tudom a pénzt a számládra rakni és azt is megírtam amikor már ott volt. Szóval nem tartom jogosnak az értékelést!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

czirjakne-2007 (756) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.15. 10:37:29

Termékkód

1455535050

05.08-án vásárolt terméket 28-án fizette ki , ezét késve érkezett csomagjáért semlegesen értékelt, ezért én sem teszek másként a késedelmes fizetés miatt. Nem ajánlom.
Másik fél: Bocsi, de én írtam, hogy csúszok a fizetéssel, kisfiam beteg volt, emiatt nem jártam a városban. Viszont igyekeztem e-mailben a kapcsolatot veled tartani, és megírni mikor tudom a pénzt a számládra rakni és azt is megírtam amikor már ott volt. Szóval nem tartom jogosnak az értékelést!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

czirjakne-2007 (756) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.15. 10:36:26

Termékkód

1454937822

A vásárló 05.08-án vette a terméket, 28-án fizette ki, ennek ellenére még nekem ad semlegeset mert késve kapta meg a csomagot. Nem ajánlom.
Másik fél: Bocsi, de én írtam, hogy csúszok a fizetéssel, kisfiam beteg volt, emiatt nem jártam a városban. Viszont igyekeztem e-mailben a kapcsolatot veled tartani, és megírni mikor tudom a pénzt a számládra rakni és azt is megírtam amikor már ott volt. Szóval nem tartom jogosnak az értékelést!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.