jano92_a (343) 97.22% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 350 | 479 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 30 | 36 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 13 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 390 | 528 adásvétel |
| Az eladóként kapott 370 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sokára ugyan, de megérkezett a "csomag".
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lipcseieszter77 (9) (Vevő)
Semleges
2014.05.14. 18:07:02
1875247058
Sajnos nekem egy db mag sem kelt ki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mégsem volt rá szükség a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sikgyalus1 (35) (Vevő)
Semleges
2013.09.06. 14:23:12
1793474210
Én betartottam az igéretemet a pénz utalásával kapcsolatban az eladó nagyon hamar válaszolt is minden rendban ment de a csomag nem akart megjönni egy hét után reklamáltam azonnali válaszban gyors feladást igért aztán megint semmi. 5 nap múlva emailban reklamáltam semmi, de még aznap postára lett adva a cucc ami másmap rendben megérkezett. Semmi gondom nem lett volna, ha mindezt közli velem. Az áru egyébként a leírásnak megfelelt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több mint 20 napot vártam a magokra, az eladó nem válaszolt a leveleimre és a telefon hívásaimra sem! Elég türelmes vagyok, ha azt mondják valami ok miatt várni kell, várok türelemmel! De ha eltűnik az eladó és nem elérhető az nagyon bosszantó! Ezek után kiváncsi vagyok mi lesz a magokból!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több mint 20 napot vártam a magokra, az eladó nem válaszolt a leveleimre és a telefon hívásaimra sem! Elég türelmes vagyok, ha azt mondják valami ok miatt várni kell, várok türelemmel! De ha eltűnik az eladó és nem elérhető az nagyon bosszantó! Ezek után kiváncsi vagyok mi lesz a magokból!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több mint 20 napot vártam a magokra, az eladó nem válaszolt a leveleimre és a telefon hívásaimra sem! Elég türelmes vagyok, ha azt mondják valami ok miatt várni kell, várok türelemmel! De ha eltűnik az eladó és nem elérhető az nagyon bosszantó! Ezek után kiváncsi vagyok mi lesz a magokból!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors volt. Ajánlom. De a csomag meglepett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott de lehetne valamivel rugalmasabb kapcsolattartás téren
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
doctorbancus (11) (Vevő)
Semleges
2013.05.28. 12:56:39
1735756127
Lemondtam a Termékről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibám az egész,ugyanis nem tudtam utalni neki az összeget.Saját hibám miatt nem tudtam a terméket megvenni.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
semleges...
Másik fél: nem jött létre egyéb okok miatt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
semleges...
Másik fél: nem jött létre egyéb okok miatt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó azt mondta a termék beszerzés alatt van.
Másik fél: Jelentkeztem, amint tudtam. :) Megírtam, hogy jelentkezem, amint megkapom a csomagot. Ez így is történt, a legtöbb partnerem türelmesen megvárta. Amennyiben igény van rá, akkor tudok küldeni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem érkezett válasz a 2. felkeresésem után, tovább nem tudok várni.
Másik fél: Jelentkeztem, amint tudtam. :) Megírtam, hogy jelentkezem, amint megkapom a csomagot. Ez így is történt, a legtöbb partnerem türelmesen megvárta.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem jelentkezett, próbáltam vele e-mail-ben felvenni a kapcsolatot de nem válaszolt.
Másik fél: Jelentkeztem, amint tudtam. :) Megírtam, hogy jelentkezem, amint megkapom a csomagot. Ez így is történt, a legtöbb partnerem türelmesen megvárta.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a rendelt termék elfogyott és azota az eladó nem jelezte hogy van másik termék.De nagyon kedves volt mert szolt előre hogy ne is utaljak pénzt ++++++++++++++
Másik fél: Jelentkeztem, amint tudtam. :) Megírtam, hogy jelentkezem, amint megkapom a csomagot. Ez így is történt, a legtöbb partnerem türelmesen megvárta. Azonban pozitív a vevő kedvessége.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
probáltuk felvenni vele a kapcsolatot de telefont nem veszi fel, smsre nem reagál!Ha nem tudja át adni a terméket minek hirdeti!
Másik fél: Jelentkeztem, amint tudtam. :) Megírtam, hogy jelentkezem, amint megkapom a csomagot. Ez így is történt, a legtöbb partnerem türelmesen megvárta.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nemethlaszlo28 (128) (Vevő)
Semleges
2013.03.29. 08:39:33
1721020244
A vásárolt termék egy hónapos várakozás után sem érkezett meg, ezért a rendelést lemondtam. Az eladó ezt megértéssel tudomásul vette.
Másik fél: Jelentkeztem, amint tudtam. :) Megírtam, hogy jelentkezem, amint megkapom a csomagot. Ez így is történt, a legtöbb partnerem türelmesen megvárta. De a lemondás korrekt módon történt. +++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nemethlaszlo28 (128) (Vevő)
Semleges
2013.03.29. 08:38:56
1721019533
A vásárolt termék egy hónapos várakozás után sem érkezett meg, ezért a rendelést lemondtam. Az eladó ezt megértéssel tudomásul vette.
Másik fél: Jelentkeztem, amint tudtam. :) Megírtam, hogy jelentkezem, amint megkapom a csomagot. Ez így is történt, a legtöbb partnerem türelmesen megvárta.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nikuci55 (240) (Eladó)
Semleges
2013.03.11. 16:36:53
1707487658
Nem tudtuk megbeszélni a találkozót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtunk találkozniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Amegrendeléstől számitott 28.napon kaptam meg az árut.Ezért adtam semlegest.
Másik fél: A megrendelést követően a csomag postára lett adva. Valószínűleg a kézbesítés során valahol elakadt a levél, ami már velem is előfordult. Amint tudomásomra jutott az információ, újbóli feladással kíséreltem meg, hogy partneremet ne érje kár. Természetesen minden egyéb költség nélkül. Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RastaRasty (26) (Vevő)
Semleges
2012.11.11. 10:23:36
1658482553
Az eladó partnerem korrekt volt, pontos és nagyon kedves, sajnos a terméket viszont nem vettem át. Ajánlom az eladót minden tekintetben!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő megtekintette a terméket de nem felelt meg az elképzeléseinek. Ettől függetlenül korrekt partner és ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gumikacsa99 (20) (Eladó)
Semleges
2012.09.06. 08:55:53
1634309201
Az eladás az én hibámból nem valósult meg. Sajnos nem voltam kellően előre tekintő ezért később derült csak ki hogy a termék gyári hibás. Így nem eladható sajnos. A vevő a legtürelmesebb és legmegértőbb az egész vaterán. Ha tudnék pozitívat adnék neki de a Vatera ezt nem engedi ha nem jött létre a tranzakció. Minden segítőkész, megértő és pontos volt. Nagyon sajnálom hogy nem jött létre. De minden pozitív a vevővel. Másoknak teljes mértékig tiszta szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vétel az én hibámból nem valósult meg. Nem ellenőritem le ellőre kellően az eladni szánt terméket. Valószínűleg gyári hibás példányról van szó.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg az igényeinek ezért nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mégsem tartott igényt a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mégsem tartott igényt a termékre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AZ ELADÓNAK EGY NAGY POZITÍV,MIVEL EGY NAGYON-NAGYON KEDVES,KORREKT ELADÓ;az én hibámból nem valósult meg az adásvétel,ezért semleges.Sajnos nem adhatok pozitívot pedig nagyon megérdemli!!!!!!+++++++++++++++++++++++3
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
május 02-án licitáltam 4-én kifizettem az áru még mindig nem érkezett meg . Levélre nem válaszol a telefont nem veszi fel sajnos negatívot nem enged a gép adni. csak a semlegest engedi elküldeni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DenisBoy30 (25) (Vevő)
Semleges
2012.05.21. 18:11:22
1588507199
Szóltam és töröltettem a licitet nem reagált rá semmit sem. Így ez most nem jött össze!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem jött létre az üzlet.Minden tiszteletem az eladóé,korrekten tolerálta a hülyeségemet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papacs_2010 (13) (Vevő)
Semleges
2012.05.03. 18:06:57
1566776027
A termék mérete nem volt megfelelő, de az eladó kedves, segítőkész. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
oroszlan12 (1215) (Vevő)
Semleges
2012.04.19. 20:08:02
1566769460
A termék nem felelt meg a leirásnak, üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció ugyan nem jött létre ,bizonyos paraméterek hiánya miatt de vaterás parterem, rendkívül korrekt,megbízható , kommunikatív együttműködő,megértő partner...itt tudok adni++++++++++++++++++++++++++++++Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem jött létre az adás-vétel. De megtudtuk beszélni, kedves, jó kapcsolattartó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem vette észre 10 nap alatt, hogy az átutalás megtörtént. Amikor azonban rákérdeztem, azonnal postázott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
