szuszika27 (112) 98.28% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 114 | 135 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 120 | 141 adásvétel |
| Az eladóként kapott 53 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Közben kaptam ajándékba egy telefont, így ez már felesleges lett volna. Az eladó megértő korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos Gondok miatt nem jött össze az adásvétel!Mindenben segítőkész megértő eladó!!!Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!Ha lehetne sok+++++++++++ adnék!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Harlequinx (127) (Eladó)
Semleges
2013.01.22. 21:01:38
1680806879
Sajnos tévedésből, egy másik, tökéletesen ugyanígy kinéző, de egyel újabb készülék típusát és paraméterét másoltam be az adatokhoz egy másik futó aukcióból. Az átvétel után két héttel a vevő észrevette az elírást és jelezte felém. Többféle engedményt ajánlottam, végül mivel ragaszkodott a visszavásárláshoz felajánlottam, hogy küldje vissza a gépet és amennyiben olyan állapotban van mint volt, akkor visszaveszem. Az eltelt két hét alatt nem érkezett meg a gép, így az aukciót lezártnak tekintem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.erdengeber (45) (Vevő)
Semleges
2011.11.20. 14:02:02
1509427940
Korrekt, segítőkész eladó, de sajna a termék nem az elvárásaimnak megfelelő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
