lena919_v (720) 99.05% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 726 | 813 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 68 | 69 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 801 | 889 adásvétel |
| Az eladóként kapott 433 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
zsolko78 (285) (Eladó)
Semleges
2018.02.05. 17:00:24
2586826133
A vevö nem tudott fizetni.Viszont ezért negatívot nem adok.Mással is elöfordulhat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem megfelelő hozzá állása,mivel még nem vagyok jártas a vatera piacterén.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
APwatch (1106) (Eladó)
Semleges
2017.01.25. 20:28:37
2431768745
A vevő visszalépett, van ilyen...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő anyagi okokra hivatkozva visszalépett.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Boros_2008 (1) (Eladó)
Semleges
2017.01.22. 21:49:28
2428070435
A terjedelmes méret okozta bonyodalom miatt ( a megbeszélt határidő helyett két napos késéssel kellett számolni)Vevő lemondta a rendelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másik termék miatt, az elérhetőség miatt volt licit.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel meghiúsult mivel jelezte emailben, hogy eláll az adásvételtől
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő elállt a vásárlástólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon gyors varerazo korrekt partner, de az adásvétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pisti56 (9958) (Eladó)
Semleges
2016.03.09. 15:03:13
2213444867
Sajnálom, de azért adom semlegeset mert mást nem lehet. A kedves vevő, közölte,hogy kapott már egyet, és nem tart rá igényt, amit én tudomásul vettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a vevő visszalépett a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze !!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem jött létre a vevő figyelmetlensége miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ilozoturi (937) (Eladó)
Semleges
2016.02.13. 19:23:57
2178823526
az adásvétel nem jött létre, egyébb ok miatt
Másik fél: Az eladó csak 2-3 hét múlva tudta volna postázni a terméket,de mivel ajándékba szántam így nekem már nem felelt meg...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó kedves, gyors volt...de sajnos az áru bár új volt, de használhatatlan...elmondása szerint nem tudott róla...még jó, hogy nem volt drága :((((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MullerZsuzsa74 (19) (Eladó)
Semleges
2015.10.14. 08:02:37
2133158333
Az adás-vétel meghiúsult.
Másik fél: A megbeszélt árat félre értette,pedig direkt rákérdeztem hogy a postaköltséget állja e és ő igennel
válaszolt,utána leütöttem a terméket.Az utalás előtti levél váltásnál derült ki hogy félre értette
és mégis kéri a pk-t.Így elálltam a vásárlástól.Legközelebb kérem jobban figyelni a vevő kérésére!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem valósult meg az adásvétel de minden rendben ment !
Másik fél: A hirdetésben az szerepelt hogy csak kipróbált a parfüm,de amikor kézhez kaptam kiderült hogy 15-20ml hiányzik belőle :/
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kcsgdvntrt (127) (Eladó)
Semleges
2015.08.06. 11:16:32
2101223387
Figyelmetlen volt, megesik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
medvegyj (216) (Eladó)
Semleges
2015.02.03. 06:07:34
2031265373
A vevő kérésére a termék átvátelét hó elejére csúsztattuk, de akkor jelezte, hogy váratlan anyagi probléma miatt nem tudja kifizetni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő kérésére a termék átvátelét hó elejére csúsztattuk, de akkor jelezte, hogy váratlan anyagi probléma miatt nem tudja kifizetni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a vásárlás nem jött létre,az eladó segítőkész szándékának ellenére sem. A szállítást nem tudtuk megoldani. T:Patrol68
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2471752.PitBullPaPa (485) (Eladó)
Semleges
2014.08.09. 21:52:46
1951257878
A vevő jelezte hogy még sem tudja megvenni a terméket, így az adás-vétel nem jött létre. Ettől függetlenül kapcsolattartó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő jelezte hogy még sem tudja megvenni a terméket, így az adás-vétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
matepate (1059) (Eladó)
Semleges
2014.05.27. 20:44:06
1902213617
A vásárló sajnos nem tudta megoldani az átutalást rajta kívül álló okok miatt, amit e-mailben jelzett. A vásárlástól elállást megfelelően kommunikálta, az indokait megértettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
adrian19890321 (186) (Eladó)
Semleges
2014.04.15. 14:44:35
1884114155
Vett egy másik telefont ezért nem vette meg azt amit 1 nappal korábban ütött le. Sajnálom hogy vannak ilyenek akik ezt figyelmen kívűl hagyják és felelőtlenűl vásárolgatnak. Annyi szól melette hogy jelezte eláll a vásárlástól csak ezért értékelem semlegesre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: vett másik telefont.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő 10 nap után jelezte,hogy nem tudja a terméket kifizetni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem tudta kifizetni a terméket!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hobbys67 (1928) (Eladó)
Semleges
2014.02.14. 09:48:14
1859828606
Majd legközelebb!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Majd legközelebb!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hagyjuk.....
Másik fél: Modortalan,arrogáns eladó!Negatívot érdemelt volna!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elutazás miatt nem tudtam a vásárlást lebonyolítani
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fOOlberson (280) (Vevő)
Semleges
2013.10.05. 14:34:21
1807698932
Az eladó e-mailben közölte, hogy a telefon a gyári visszaállítás után nem indult el. Az adás-vétel emiatt nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jelentkezett, beszéltünk, de végül nem lett pénze kifizetni. Amúgy minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Jelentkezett, beszéltünk, de végül nem volt pénze kifizetni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kismokuska14 (403) (Eladó)
Semleges
2013.09.08. 10:04:44
1789262975
Az adás-vétel nem jött létre,de minden oké!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
santamisi (230) (Vevő)
Semleges
2013.08.30. 21:49:32
1791696467
Az árú minősége olyan amit már nem illik eladni,de a partnerrel nagyobb óvatossággal lehet üzletet kötni.
Másik fél: Én is itt vettem a Vaterán csak nagyon nagy lett az illetőnek,érdekes akkor mások szerint illik eladni szerinted meg nem?!Minőségi márkás alsók,szinte ingyen és akkor még semlegest kapok?!No comment!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
judyth30 (119) (Eladó)
Semleges
2013.08.29. 08:18:02
1793762384
A vevő figyelmetlen volt és nem olvasta el a leírásban,hogy milyen szolgáltatóhoz tartozik a készülék,ezért nem tartott igényt a termékre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a készülék nem nagyon, teszi a dolgát, mert túl gyenge, de erről az eladó nem tehet és ennyi pénzért nem nagy csoda h így van
Másik fél: Akkor miért kaptam semlegest ha nem tehetek róla?! Ráadásul ennyi idő múlva?!Egy szót sem szóltál róla hogy nem megfelelő neked a csiszoló! Bírom az ilyen embereket!No comment!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ECantona77 (361) (Eladó)
Semleges
2013.06.15. 12:06:38
1754425379
mielőtt leütötte megbeszéltük hogy csak 2 hét múlva tud fizetni,belementem vártam majd 3 hét után rákérdeztem akkor közölte hogy mégsem tudja megvenni,felajánlottam hogy engedek még egy 1000-st de még így sem tudtunk egyességre jutni. sajnálom.nem rajtam múlott szerintem ,elég korrekten járok el evvel a semlegessel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
divatjamult (128) (Eladó)
Semleges
2013.05.04. 19:27:07
1740632981
A vevő elállt a vásárlástól mondván, már nem kell neki, beszerezte más forrásból - ezt még meg is értem, viszont a lassú kommunikációja felettébb kellemetlen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre az üzlet egyéb dolgok miatt,de a partner korrekt volt ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
edina222 (345) (Eladó)
Semleges
2013.03.07. 06:21:44
1708095521
A vevő nem kívánta átvenni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
petrahoffmann (16) (Eladó)
Semleges
2012.12.19. 10:50:03
1677410939
Menet közben derült ki, hogy a vásárló mégsem kívánja megvenni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Korrekt partner.Ajánlom!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Neverwinter82 (141) (Eladó)
Semleges
2012.09.03. 19:07:50
1636395953
Sajnos nem jött össze a fentebb említett ok miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő férje közben vett egy másik telefont, így elállt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
darthwolf (118) (Eladó)
Semleges
2012.07.22. 23:42:34
1620056243
A vevő elmondása szerint időközben tárgytalanná vált a vásárlás, mivel kapott egy másik telefont.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Időközben "aktualitását vesztette" a vásárlás.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Quilling_a (584) (Eladó)
Semleges
2012.07.19. 19:00:16
1614102641
Visszautaltam a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy másik márkájú sütővasam volt ezért visszautaltam a pénztAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
annipanni11 (174) (Eladó)
Semleges
2012.07.01. 20:49:52
1603427369
A vevő véletlenül licitált, így az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a tranzakció nem jött létre
Másik fél: Igen,mert nem azt a parfümöt árulta ami a leírásban szerepelt és így nekem nem felelt meg!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
victoriav_a (346) (Vevő)
Semleges
2012.04.02. 19:10:03
1565670797
Kedves Lena.A parfüm nagyon gyorsan és gondosan csomagolva megérkezett,és tényleg szuper az illata,a pozitív értékelést is köszönöm,de feltüntethetted volna a termékleírásban,hogy a kupakot levéve a nyakán ott a TESZTER felirat!:) Bár vásárlás előtt kérdezhettem volna,és utólag nézve a 2.fotón fejjel lefele apró betűkkel ott a"not for sale"felirat,ez eléggé el volt rejtve.Azt gondolom,alapvető lett volna a termékleírásban feltüntetni.Már most megtartom a parfümöt,de lásd be,azért nem mindegy...
Másik fél: Mint írtad is a képen látszódott hogy teszter...Akkor miért semleges???És miért nem szóltál nekem,megoldottuk volna!Én is így vettem és nem problémáztam rajta,pedig nekem sem tüntették fel.Sajnálom hogy pozitívval értékeltelek,mert te aljas ódon megvártad a pozitív értékelést aztán rögtön utána bevágtál egy semlegest úgy hogy nekem nem is írtál hogy esetleg problémád van a termékkel.Remélem más nem fut beléd.....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
foldgomb70 (599) (Vevő)
Semleges
2012.03.25. 12:47:59
1564809086
Nem jött létre az adásvétel. Ettől függetlenül az Eladót ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
torokdavid (352) (Eladó)
Semleges
2012.02.11. 08:42:29
1538389664
Fehér készülékként indult az aukció, és csak menetközben derült ki, hogy fekete. Sajnos nem felelt meg a vevőnek a FEKETE készülék. Korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kingpapa (186) (Eladó)
Semleges
2012.01.29. 09:48:58
1542073070
Sajnos az adásvétel nem jött létre de korrekt partner, azonnal jelezte, hogy mi történt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Meggondolta magátAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsuzska03 (600) (Vevő)
Semleges
2012.01.24. 13:03:44
1438959900
már rég volt, nem emlékszem miért de az aukció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos anyagi problémák jöttek közbe, így az adás-vétel nem történt meg, de az eladó nagyon kedves, korrekt és megbízható! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Csupa pozitív+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel gyorsan lezajlott. A gép fagyasztója nem működik. Ez az info hiányzott a termékleírásból.
Másik fél: A hűtőgép tökéletesen működött ezt garantálom!Valószínűleg nem volt megfelelő a szállítás,erről pedig nem én tehetek!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szalvazs (157) (Eladó)
Semleges
2011.10.21. 09:38:57
1486277513
Sajnos nem jött létre az adás-vétel, de a vevő nagyon megértő és szimpatikus volt, így neki csak pozitívat tudok adni!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Időközben probléma merült fel a telefon működésével kapcsolatban.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
