ferenczymt (112) 99.12% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 113 | 199 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 121 | 207 adásvétel |
| Az eladóként kapott 83 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
nem sikerult kapcsolatba lepnem vele
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó elhallgatta, hogy a termék támogatása megszűnt (jelenlegi operációs rendszerekkel nem kompatibilis - drivert a gyártó nem ad ki). Tapasztalatlanabb felhasználó számára (aki a rendszervirtualizációban nem jártas) ez használhatatlanná tenné a terméket. Ugyanakkor az személyes átadást illetően rugalmas és együttműködő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RobyRobyCs (43) (Vevő)
Semleges
2014.04.03. 13:38:05
1864046612
Minden rendben zajlott a fent megjelölt okon kívül. Korrekt vaterás ajánlani tudom csak!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KadarKatalin79 (44) (Vevő)
Semleges
2013.02.27. 18:13:51
1709682608
Kapcsolatfelvétel céljából telefonáltam, k. anyázást kaptam (az apától) a cím egyeztetése helyett. ( Ha külföldön dolgozik a "kedves" apuka, akkor miért az ő száma van megadva? )Szerencsére a többiek segítőkészek voltak, nekik köszönök mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a csomagra Sokáig vártam DE ERRŐL pontosan NEM TUDOM ki tehet a Posta szolgálat vagy a csomag lett késve feladva. Amivel semmi probléma nem lett volna hisz bármi közbe jöhet csak miután jelzett, hogy megérkezett az összeg és intézi, akadozott a kommunikáció és természetesen kételyeim támadtak. A csomag MEGÉRKEZETT ÉS ÁLLAPOTÁT VALAMINT CSOMAGOLÁSÁT TEKINTVE TELJESEN JÓ ÉS AZ ELADÓ LEÍRÁSÁNAK MEGFELELŐ!Csupán azért írtam regényt mert semlegeset adtam és nem biztos hogy az eladó hibájából
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A bal oldali irányjelző rögzítő műanyag füle le volt törve, és a tisztaságáról annyit, hogy én azért a sártól eltakarítva postáztam volna el. A fület ideglenesen megragasztottam, ki tudja hol hagyom el majd.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
reklamációnál félre beszél a törött terméket nagyon nehezen venné vissza felemás terméket küldött és hibásat,gondoljátok meg ha vesztek tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
