Csaby15 (281) 99.3% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 283 | 388 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 291 | 396 adásvétel |
| Az eladóként kapott 112 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
semleges.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A táska füle el volt hasadva. Kértem az Eladót, hogy oldjuk meg kultúráltan a problémát, én visszaküldöm a táskát (vállalva ismét a postaköltséget), ő pedig utalja vissza a pénzemet. A reakció: „Kérlek értékelj Negatívval és hordd ezt a gyönyörű táskát a fülénél senki nem fogja észrevenni!”!!!! No komment… Csak azért nem adok negatívot, mert jóhiszeműen azt gondolom, hogy amikor postázás előtt „átvizsgálta”, valóban nem vette észre a táska hibáját!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gretalaura (947) (Vevő)
Semleges
2010.12.30. 15:06:10
186447363
az eladó nagyon kedves volt, a terméket házhoz hozta, jó kapcsolattartó is- Csak sajnos a ruhának a szabásával valami gond van, mert bár én teltebb vagyok, mégis vállban dekoltázsban lóg rajtam, nem feszül úgy ki mint a fotón.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
putypurutty (149) (Vevő)
Semleges
2010.12.06. 19:42:27
184730192
Nagyon nem azt kaptam ami a leírásban szerepelt. Nagyot csalódtam. Több termék a kukában kötött ki. Nem szeretem ha átvágnak!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én nem adok negatívat,nem akarattal nem fizettem ki azt a potom 240ft-ot,mert semmi összeg.Teljesen elvoltam kavarva és nem jutottam el a bankba!ma mentem volna de már negatívval értékelt!Sajánlom hogy nem jött össze,és mindig kifizetem amit veszek,mert kell!
Másik fél: Csak győzd kivárni!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az átadás nem jött létre, mert az eladó már eladta az árut, mikor licitáltam rá.
Másik fél: -
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
