skerireku (182) 99.46% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 183 | 206 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 196 | 219 adásvétel |
| Az eladóként kapott 183 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
aldrovandini (143) (Vevő)
Semleges
2017.10.01. 22:40:03
2529795170
Nagyon kedves, rugalmas, készséges és korrekt partner. A terméket az állapota miatt nem vettem meg. Ez az állapotbeli probléma nem az eladó hibája.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A megrendelt terméket gyorsan megkaptam, viszont a leírásban nem szerepelt, hogy egy "icipici" szakadás van a kupola részen! Ettől használható, és nem annyira feltűnő. Viszont a termék, nem volt kitisztítva és megtakarítva! A kupola részen több fekete kisebb-nagyobb folt volt, ami áttakarítás után nagyjából eltűnt. Amúgy, egy nagyon jó masszív, praktikus kocsi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel kívül álló okok miatt nem jött létre. Ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
xSEPTIMUSx (13) (Vevő)
Semleges
2015.01.06. 19:43:46
2014048997
Az eladó a termék átadását a hirdetésben megadott dátummal ellentétben csak egy jóval későbbi, bizonytalan időpontra tudta volna csak vállalni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladóra rosszat nem tudok mondani, viszont a tranzakciót mindkettőnknél felmerült sajátos okok miatt sajnos nem tudtuk lebonyolítani...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
torperos01 (219) (Vevő)
Semleges
2014.04.10. 07:08:34
1875517535
Mindenkinek ajánlom,korrekt partner! Az én hibámból nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm! Soha ne hirdess más nevében, csak félreértéseket okoz!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék próba után,nem felelt meg,ezért elálltam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
NAGYON KORREKT, KEDVES, ÉS KOMMUNIKATÍV VATERÁS! Az adás-vétel az én hibámból nem jött létre, mivel személyesen nem tudtam volna átvenni a gépet a nagy távolság miatt, az Eladó postán nem szerette volna küldeni a termék törékenysége miatt -teljesen jogosan. Megbeszéltük, sajnos az a-v. nem jött létre, bár jó kis gép lett volna. Remélem ettől függetlenül lesz még szerencsénk egymáshoz! BÁTRAN AJÁNLOM MINDENKINEK A PARTNERT! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kerekeket személyesen vettem át,koszosak és fékporosak voltak így kevésbé látszottak a rajtuk lévő hibák...többször kérdeztem,hogy volt-e hegesztve,nemleges választ kaptam,a felnik letakarítása után 3 db hegesztést találtam 2 db felnin. Az egyik javításnál el volt repedve,ezt újra kellett hegeszteni...A kerék piaci ár alatti áron kelt el,de ha tudtam volna hogy hegesztve volt,nem vettem volna meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem volt megfelelő a mi elképzeléseinknek élőben!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kályha kisebb volt, mint amire nekem szükségem lett volna, és ez csak a helyszínen derült ki. Egyébként szimpatikus, segítőkész partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
