nemetbutoros_t (573) 99.14% felhasználó összefoglaló oldala

99.14% pozitív visszajelzés
(578 Felhasználó adta)
99.14% pozitív visszajelzés
(578 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 578 596 adásvétel
Semleges: 23 adásvétel
Negatív: 0 0 5 5 adásvétel
0 0 606 624 adásvétel
Az eladóként kapott 608 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Érd
Regisztráció dátuma: 2009.10.25.
Utolsó belépés: 2019.03.09. 08:36
Inaktív!
128 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

sacika316 (604) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.10.04. 14:51:31

Termékkód

2336540879

A személyes elszállításban nem tudtunk összhangra jutni így a vásárlás nem jött létre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

oxxim8 (63) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.05.05. 15:04:02

Termékkód

2234906369

Az adásvétel nem jött létre nem az én hibámból, ezért nem értem a semleges értékelést.
Másik fél: Már 2x elmagyaráztam privátban és itt az értékelésnél. Akkor újra: Nem kaptam a vaterától az eladási értesítést, így a termék más fórumon értékesítésre került. Bár bizonyítható volt, hogy a termék később kelt el, mint ahogy a vaterán leütötték, a vatera a maga részéről eladottnak tekintette a bútort, hogy kiszámlázhassa a jutalékot. Ezt sajnos nem áll módomban külön kifizetni, kizárólag ezért vagyok kénytelen a kedves virtuális vásárlónak semleges értékelést adni. Nálam van anyagi vonzata az eladásnak, Önnek nem volt kötelező semleges értékelést adni, nem én voltam inkorrekt, hanem a vatera.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

eniko18_v (26) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.04.22. 08:37:44

Termékkód

2199161252

Az adásvétel megtörtént.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Alderville (26) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.02.12. 14:17:30

Termékkód

2182778339

Az eladó korrekt volt, de sajnos miután személyesen megnéztem a termék nem felet meg nekem.
Másik fél: Komoly gond, ha a vásárlónak hátsó szándéka van, vannak kívánságai, kér és kap engedményt és utána még ő ad semleges értékelést, megsértődve azon, hogy olyan termék után tud nem fizetni az eladó plusz költségeket, amelyeket végül nem vesz meg. És az értékelést már nem óhajtja korrigálni... Ennyit a jó szándékról, a szavahihetőségről és a megbízhatóságról.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

krisztinao (284) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.04.07. 14:56:09

Termékkód

2059169960

A termék leütése után derült ki, hogy még sincs meg már. A partner kedves, segítőkész és kommunikatív volt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bpolgar (1009) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.10.27. 22:49:59

Termékkód

1985099264

Sajnos nem jött össze.
Másik fél: Sajnos a vatera rendszere nem engedi, hogy pozitívat adjak. A székek a leütéssel egyidőben, személyes átvétellel keltek el, így nem tudtam őket átadni a vaterán leütőnek. Tehát nem a vaterás vásárló az oka a semleges értékelésnek, hanem a vatera rendszerének tehetetlensége: a jutalék pluszban való megfizetését nem teszik lehetővé az áraink. Elnézést kérek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Betty1949 (0) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.10.10. 13:50:39

Termékkód

1951669877

2 db Leksvik polc volt a hirdetésen (30 ezer és 19900 Ft-ért) 1 fényképpel. Az olcsóbbat akartam megvenni, de a kosár üres volt, majd a nemetbutorosra ráklikkelve ez jelent meg a kosárban, de 2 db email visszaigazolást kaptam, hogy mindkettőt megvettem. A végén az olcsóbb azonnal tudott szállítani, evvel elégedett voltam, a nemetbutorossal leleveleztem a sikertelenséget.
Másik fél: Tehát: a "vásárló" 2 külön eladótól rendelt meg 1-1 polcot. A másiktól megvásárolta, nálam a leütés után (a polc megtekintése nélkül) visszalépett a vásárlástól. Nem értem, miért ad nekem semlegest, amikor ő nem óhajtott vásárolni???

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

17zsuzska (317) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.05.01. 07:44:04

Termékkód

1888721360

Korrekt partner, szép áruval, sajnos az ágy nem felelt meg az elképzeléseinknek, így elálltunk a vásárlástól. Köszönöm a megértésüket!
Másik fél: Megdöbbentő hozzáállású partner: a pontos állapotleírás és fotók ellenére bizonytalanodott el az 5. napon mailben, végül le sem mondta a vásárlást, csak elfelejtett jelentkezni és még ő ad semlegest...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

derdani (125) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.04.01. 08:21:13

Termékkód

1872104648

A leírásban szereplő egyik apró kiegészítőt nem kaptam meg. Ennek ellenére elégedett vagyok a kapott áruval, ajánlom.
Másik fél: A leírásban tévedésből benne maradt egy fémháló, (mint tartozék), ami a fotókon viszont nem volt megtalálható. Erre ő sem kérdezett rá vásárlás előtt, én pedig nem vettem észre a tévedést. Árengedményt, plusz polcot és ingyenes házhoz szállítást egyébként kapott a vásárló, ezeket elfelejtette megemlíteni az értékelésben. Sajnálom, hogy így sem sikerült elégedettséget kiváltanunk nála...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

VeraAdam (4) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.10.16. 07:11:48

Termékkód

1800875897

A szállítás korrekt volt, segített a harmadikra is felhozni az úr. A megvásárolt polccal kapcsolatban vegyes érzéseim vannak. Kimondottan szép állapotú polcot kerestem, amire levelezésben és szóban is rákérdeztem. Ez részben teljesült csak, mivel a harmadik polc hosszába el volt törve. Ez szépen ki van javítva, ezért nem is vettem észre rögtön, de így sajnos nem annyira terhelhető mint a többi. A többi része tényleg szép a polcnak.
Másik fél: Nekem viszont kifejezetten rossz véleményem van a hölgyről: saját és közeli fotókat készítettem erről a bútorról is: a bútor szerkezetileg hibátlan és esztétikailag újszerű volt. Rejtett hiba előfordulhat, de ezzel engem, mint eladót kell megkeresni és nem 1 hónap elteltével nyilvánosan sározni. A hölgy által leírt állítólagos hiba nem gyengítheti a polc tartóerejét.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

solampa (33) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.07.15. 08:34:02

Termékkód

1754760794

Nem ajánlom.Rossz energiás.Sajnos a mi hibánkból hiúsult meg. Azzal együtt; h mindent megtettünk. Egyszerűen gps; térkép; telefon mégsem találtuk a külterületen lévő raktárat. Szántuk bántuk; az aladó hölgy előszöri bájossága 1/2 óra csúszás után átfordult lekezelővé kioktatóvá. Ennek ellenére felajánlottam; h várjon meg minket vagy ha neki jobb hozza fel a férje kocsival; amit még a leütéskorfelajánlott. Idegesen nemet mondott és lecsapta a telefont.Égiek nem akarták az adásvétel létrejöttet :)
Másik fél: Muszáj lenne megérteni, hogy cégként dolgozunk. A raktár külön út: 30 km. A kért időpontban megyünk oda, alkalmazkodunk a vásárlóhoz. A Pestre szállítás is pénzbe kerül mindenkinek, a hölgy ingyen gondolta, de egyszer már feleslegesen megtettem miatta 30 km-t. Kétszer nem tudjuk ezt eljátszani. A hölgynek is van mit dolgoznia a pozitív energiák bevonzása terén. Minden jót!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Nadijoci (-1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.12.30. 10:09:12

Termékkód

1684868678

Más fórumon már elkelt a termék!
Másik fél: Tanulságos lehet más eladók számára is: A termék időközben elkelt más fórumon, így az aukciót lezártam. A megjegyzés rovatban ezt megírtam, kértem, ne licitáljak rá. Aki ennek ellenére licitált rá és megnyerte, ezt nem tudta elfogadni: konkrétan megfenyegetett, hogy vagy a terméket adjam oda a megnyert áron v. adjam oda ennek összegét, különben negatívan értékel és minden licitálós oldalról kitiltat! Máskülönben a gerjedelem tárgya egy 60x120-as babaágy. Amiből van egy másik példány is, de ő csak a pénzt szerette volna...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Whoknowsme111 (13) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.12.02. 13:47:57

Termékkód

1665992186

Sajnos az eladó a barátnőmmel egyeztetett, és félrecsúszott az információ, így a termék újralistázásra került, a második körben megvettem a terméket.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

23nanuki (378) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.11.11. 15:59:17

Termékkód

1668934520

Személyes megtekintés után elálltam a vásárlástól. Az eladó korrekt volt.
Másik fél: Már az elszállítás időpontját is nehezen lehetett összehozni, a második időpontra jelentős késéssel érkezett. Átvételkor a bútorok megtekintése után kifizette a vételárat, de amikor elkezdték bepakolni az autóba, kiderült, hogy nem fér be a 3 szekrény, mert telepakolt autóval érkeztek. Így egyszerűbb volt azt mondani, hogy mégsem tetszik neki és nem venné meg. Minőségi kifogással nem élt. Visszaadtam a pénzt és nőként egyedül visszapakolhattam a szekrényeket a polcra. Senkinek sem ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

akac01 (103) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.08.25. 18:23:43

Termékkód

1610197850

A vásárlás nem jött össze

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

gyantal77 (68) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.08.20. 09:48:18

Termékkód

1624290527

Sajnos nekem sürgősen kellett volna a gyermekülés,ebből az időből sajnos kifottunk!
Másik fél: Nyári szabadságra mentünk, az úr épp előtte ütötte le a terméket. Azonnal válaszoltam neki, lehetőséget is kínáltam az átvételre, de viszontválaszt nem kaptam, annyira mégsem volt sürgős. Szabadságról visszajövet várt egy mail, hogy visszalép a vásárlástól, mert neki sürgősen kellett volna hordozó és beírt nekem egy semleges értékelést. Én ezt nem tartom korrekt lépésnek, mivel a szállítási feltételekben nagybetűvel kiírtam, hogy az átvétel szept 2-tól lehetséges és meg sem kísérelte átvenni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kovacsistvan73 (36) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.08.08. 13:57:18

Termékkód

1622354099

A fényképeken és a termék nevében ("Trofast szekrénykék") több szekrény szerepelt, számomra nem volt világos, hogy az ár darabonként értendő. Ezt telefonon gyorsan tisztáztuk, és ekkor elálltam a vásárlástól. Az eladó nem támasztott kifogást. Korrekt partnernek tartom.
Másik fél: Én viszont, miután semleges értékelést adott nekem a saját figyelmetlensége miatt, nem tartom korrekt vaterásnak az urat. Többdarabos értékesítésnél leütött 1 terméket. Az egyik fotó alapján azt hitte, hogy 2 terméket kap (összesen 5 szekrényke volt) ezért az árért. Természetesen semlegeset adtam volna, hiszen eladatlan termék után nem fizetek adót és járulékot, így pozitívat eleve nem adhatok. Viszont amiért nekem adott semlegest a saját figyelmetlensége miatt, én is a negatívabb értékelést adom neki.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Klarissza204 (9) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.17. 16:24:39

Termékkód

1609698641

A tranzakció nem történt meg, miután a licitet megnyertem,másnap kaptam egy e-mail-t az eladótól, hogy ne haragudjak de licit lezárás előtt eladta már a terméket. Azért jól esett volna, ha már ez történt,jelzik és nem hagyják hogy a semmire licitáljak.
Másik fél: Mivel nem lehetett a terméket törölni, csak az aukció zárását előrehozni 24 órával, így megjegyzést tudtam hozzáfűzni a termékhez, hogy KÉREM, NE LICITÁLJANAK AZ ÁGYRA, MERT ELKELT. A hölgy, nyilván ezt nem olvasta el, mert licitált. Az aukció végén írtam neki egy kedves levelet azzal, hogy kérdéseknél feltüntettem, hogy az ágy időközben elkelt, kérem, ne licitáljanak, de nyilván nem olvasta el. Elnézést kértem és pozitívra értékeltem, hiszem nem az ő hibájából hiúsult meg az adás-vétel. A jutalékot és adót befizettem ez után is. Választ nem kaptam, nem keresett, csak most volt olyan "kedves", hogy a saját figyelmetlenségéért és a pozitív értékelésért cserébe nekem adott semleges értékelést.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

zizzinorb (36) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.14. 15:26:55

Termékkód

1574340029

Nem figyeltem, a termék addigra máshol elkelt!
Másik fél: Nem értem, hogy miért ad nekem semleges értékelést, amikor 8 napig vártam, hogy jöjjön a kanapéért és 1 mailemre sem válaszolt, nemhogy magától keresett volna. Az pedig valótlanság, hogy máshol elkelt a kanapé, utána hirdettem be még egyszer.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

banipalne (77) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.26. 21:22:18

Termékkód

1564788590

Sajnos kiadtam a felhasználónevem egy családtagomnak, aki leütötte az árut, de visszalépett a vásárlástól. Elismerem, hogy hibáztam, jogos a negatív értékelés számomra, bár az eladó ismerte a körülményeket így adhatott volna semlegeset, nem tette. Még egyszer elnézést a kellemetlenségért.
Másik fél: Kétszeri mailküldés és telefonálás után hívott fel a vásárló a bútor kiírt átvételének utolsó, 7. napján. A bútort nem kívánta átvenni, mert időközben meggondolta magát. Sajnálom, hogy negatívot kell adjak, mivel a licitáló és a felhasználónév tulajdonosa nem azonos személyek, így a negatív értékelés valójában nem annak szól, akinek adom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

boxzsak (51) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.07. 21:53:25

Termékkód

1516857662

Gyorsan, rugalmasan zajlott a tranzakció. A szekrényről a leszállításkor derült ki, hogy az egyik fiók sínje nem jó, újat kell vásárolni. Kaptam 2000Ft engedményt. Az összeszerelés nem volt egyszerű, a szállító elmondta, hogy nem ő szedte szét. Nagyjából kaptam instrukciókat. Az összeszerelés során tapasztaltam, hogy az egyik hát merevítő léc vége ki van törve, a fiókok sin csavarjai nincsenek mind meg. Nem súlyos, megoldható volt. Aki így rak össze szekrényt, emlékezzen vissza hogyan legózott.
Másik fél: A szekrény esztétikailag újszerű és tömörfenyő. De használtként került behirdetésre, a tudott dolgokat (pici hátlapok, szerencsés lenne nagyobb táblákat vágatni helyette, ill. újra kell ragasztani a fiókokat) beleírtuk a hirdetésbe. Valóban egy sín fele hiányzott, ezért árengedményt ajánlottunk fel (2.000 Ft-ot, míg egy pár sín max 400 Ft). A szállítást ingyen megoldottuk a kért időpontban (20 óra után), ez is elég komoly megtakarítást jelentett. Sajnálom, ha ennek ellenére nem volt elégedett.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bekasas (358) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.30. 22:00:45

Termékkód

1488664940

Minden rendben lett volna. Az eladó maximálisan előzékeny, megértő és rugalmas volt. Nem vettem át a terméket, ezért a semleges. Egyébként minden pozitív.
Másik fél: A bútor privátban kelt el, mivel nem csak itt vagyunk jelen. Ezt korrekt módon rendeztük a hölggyel. Egyébként nem járt rosszul ő sem... Ez a 2 hónappal későbbi érthetetlen semleges értékelés a tényeket alapul véve őt minősíti, mivel én a lehetőségekhez képest (semleges vs negatív) a pozitívabb értékelést előlegeztem meg számára.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

agimami81 (4) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.28. 12:58:42

Termékkód

1482750251

A fényképekből és a meghirdetett árból, én arra következtettem, hogy a képen látható termékeket, meghirdetett áron megkapom. A termékleírást nem is olvastam el, pedig a részletek abban rejtőztek. Sajnos így a leütött vételi szándékomat vissza kellett mondjam. Nem valósult meg a tranzakció, de a partner "profi eladóként" megértette vétkemet.
Másik fél: Nem értem, hogy a vevő a saját figyelmetlensége miatt miért adott semleges értékelést nekem. Azt hiszem, ezzel önmagát jobban minősítette, mivel én a lehetőségekhez képest (semleges vs negatív) a pozitívabb értékelést előlegeztem meg számára.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.