AndaGlass (584) 97.87% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 596 | 1406 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 25 | 31 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 13 | 17 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 634 | 1454 adásvétel |
| Az eladóként kapott 331 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
fmariannn (3130) (Eladó)
Semleges
2020.06.18. 07:31:23
2914767725
Többszöri megkeresésre jelentkezett, de utalás sajnos nem történt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.fmariannn (3130) (Eladó)
Semleges
2020.06.18. 07:30:35
2910502337
Többszöri megkeresésre jelentkezett, de utalás sajnos nem történt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.fmariannn (3130) (Eladó)
Semleges
2020.06.09. 07:12:21
2904911201
Nem szeretek negatívot adni, ezért semleges. Többszöri levél, telefon megkeresésre sem válaszolt. Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon kedves volt,de a vásárolt objektiv látószöge nem volt megfelelő számára.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
erika827 (6215) (Eladó)
Semleges
2015.03.28. 16:27:51
2033200856
Másfél hónapot vártam rá,nem jelentkezett,levélre nem válaszolt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.babika1954 (89) (Vevő)
Semleges
2015.01.03. 17:26:31
2017597901
személyesen mentem el az áruért tudtam hogy nincs hozzá tőltö ezert vittem magammal hogy ki tudjam probálni de ez nem sikerült mivel az sd kártya hiányzott pedig a leirtakban a gép az sd kártyát tartalmazza.igy nam kellett az áru mert nem tudtam kiprobálni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon kedves, rugalmas, korrekt volt, de sajnos méret probléma miatt nem jött létre a tranzakció. A hölgy maximálisan megértő volt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsurmo_2007 (742) (Eladó)
Semleges
2014.07.15. 06:04:55
1921944422
Az adás-vétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Korrekt partner!fendi_a (7368) (Eladó)
Semleges
2014.01.19. 07:31:23
1842576536
01.06. án nyert a partner. Sajnos mindig 2 olyan napot adott meg az átvételre amit nem tudok családi okok miatt megoldani . Sajnos már 3, napja válasz sem érkezett hozzá. Az átvételi napot Hétfő és kedd egész nap lett volna, szerdán 12 óráig és szombat vasárnap ami biztos az 18 óra után de megbeszélés szerint akár egész nap.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnálom ..................Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fendi_a (7368) (Eladó)
Semleges
2014.01.19. 07:30:53
1842039203
01.05. én nyert a partner. Sajnos mindig 2 olyan napot adott meg az átvételre amit nem tudok családi okok miatt megoldani . Sajnos már 3, napja válasz sem érkezett hozzá. Az átvételi napot Hétfő és kedd egész nap lett volna, szerdán 12 óráig és szombat vasárnap ami biztos az 18 óra után de megbeszélés szerint akár egész nap.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnálom ..................Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mar reg tortent az adasvetel,de visszakerestem az emaileket es nem sikerult osszehozni a talalkozot, ahogy megkaptam a penzt en elkuldtem a termeket, de megis negativ ertekelest kaptam kesobb.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mar reg tortent az adasvetel,de visszakerestem az emaileket es nem sikerult osszehozni a talalkozot, ahogy megkaptam a penzt en elkuldtem a termeket, de megis negativ ertekelest kaptam kesobb.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KNorbertKRita (1272) (Eladó)
Semleges
2013.06.20. 20:16:38
1733711198
Nagyon nehézkesen, csak többszöri figyelmeztetésre, és sok hetes késéssel fizette ki a termékeket (ezt különösen azért tartom tisztességtelennek, mert több hónapig engedtem neki az összevárást, és visszaélt a jóindulatommal). A levelekre is csak hosszas szünetekkel vagy sehogy nem válaszolt. Ennél jóval flottabbul kérném a jövőben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.KNorbertKRita (1272) (Eladó)
Semleges
2013.06.20. 20:12:29
1731859547
A vevő hosszan kívánt összevárni, ezért 2 hetente részutalást kértem, ám csak többszöri felszólításra, 4-5 hét elteltével utalt valóban. A véglege fizetésre is többször kellett figyelmeztetni. Arra hivatkozott, hogy már rég nem lépett be. Én magamtól és a partnereimtől is elvárom, hogy számon tartsák a licitjeiket, ha már egyszer kifejezték a vásárlási szándékukat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Április 23óta várok, de hiába. az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.4002650.Monicca71 (143) (Eladó)
Semleges
2013.04.17. 14:26:24
1731911408
Megkeresésemre nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bozsuka22 (50) (Eladó)
Semleges
2012.10.21. 13:49:50
1641075011
Gyors-pontos-korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: gyors-pontos-korrekt!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csegovanda (155) (Vevő)
Semleges
2012.08.15. 20:40:54
1449821360
Atutalasi problemak( bank) miatt az adasvetel nem jott letre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnálom hogy nem tudtunk megegyezni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnálom hogy nem tudtuk megbeszélni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudom értékelni mivel a termék nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Visszaléptem a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladót csak ajánlani tudom, teljesen korrekt és segítőkész, a szállítással akadtak sajnos problémák, de az a Magyar Posta hibája...Köszönöm a ruhát! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem kommentálnám ha nem gond !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsuzsanna12 (308) (Vevő)
Semleges
2011.06.02. 17:58:31
1453382491
Az ing anyaga valóban szép, csak éppen mindkét hónalj részen sárgás-barnás elszíneződés látható. A képeken ez nem látszik, leírásban nem szerepelt. Az adás-vétel egyébként rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a vevő igy nem tudja használni a tésztafözöt, az üzlet nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hobertlord (107) (Eladó)
Semleges
2011.01.27. 14:10:21
1437963025
Korrekt vásárló ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
110791.greencat_a (115) (Eladó)
Semleges
2009.06.17. 22:50:58
68588071
Másik fél: Minden rendben lezajlott, megbízható partner, ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem sikerült időpontot egyeztetni, az adásvétel sajnos nem jött létre.
Másik fél: Nem sikerült időpontot egyeztetni, az adásvétel sajnos nem jött létre!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
robes_2005 (149) (Eladó)
Semleges
2008.10.08. 11:49:15
74017151
Az eladó nem futhat minden vevő után...
Másik fél: Korrekt eladó, az én hibámból nem jött létre az üzlet!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rajtunk kívül álló okok miatt nem sikerült az üzlet.( nem volt internetelérési lehetőség)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem működött az internetünk költözés miatt nagyon sokáig. Ezért nem sikerült az üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
