takikocsi (287) 96.44% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 298 | 350 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 35 | 37 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 18 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 344 | 405 adásvétel |
| Az eladóként kapott 146 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Ranunculus3 (38) (Eladó)
Semleges
2014.07.11. 09:47:42
1921634951
A vevő családi és pénzügyi problémákra hivatkozva elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő meggondolta magát,nem kérte a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő meggondolta magát,nem kérte a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
krisztika (377) (Eladó)
Semleges
2014.04.11. 07:59:46
1870033985
A vevő mégsem kérte a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő mégsem kérte a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DesignCenter13 (1008) (Eladó)
Semleges
2013.11.24. 11:20:37
1792959632
ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tudod nem vagyok bosszúálló,így nem adok negatívot!Mivel az élet egy komoly probléma elé állított,így még,ha 50.000.- vagy 100.000.- -ért is vásároltál volna sem tudtam volna teljesíteni,mert vannak számomra fontosabb dolgok is mint a rendelésed!És még annyi,hogy mivel már rendeltél tőlem zökkenőmentesen,talán megérdemeltem volna annyit,hogy legalább írtál volna rám vagy hívtál volna fel,a rendeléseddel mi van!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Saját hibámAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt komoly fennakadás, de a termék egy alkatrésze sérült volt, aminek pótlása további költséget vont maga után. Ezért kissé csalódott voltam...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Meggondolta magát a vevő, mégsem kérte a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Meggondolta magát a vevő, mégsem kérte a terméketszegediboltaneten (748) (Eladó)
Semleges
2013.06.15. 07:24:52
1753596308
A vevő nem kérte a terméket! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
noncsi1988 (56) (Vevő)
Semleges
2013.06.06. 10:06:49
1745606003
Minden jót kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
wermutkraut (823) (Eladó)
Semleges
2013.05.30. 17:40:39
1689678911
A termék megrendelése után pár napig húzta - halasztotta a fizetést, majd elő állt azzal, hogy talált hozzá közelebb lévő településen az enyémmel azonos terméket. Nem volt probléma belőle, de nem szeretem az időhúzókat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.teremi-nagybeta (949) (Eladó)
Semleges
2013.05.27. 16:25:27
1750142066
Nem jött létre az adás-vétel, a vevő mégsem kérte a terméket.
Másik fél: Nevetséges!!!2 x kértem licittörlést, irtam neki levelet is,h törölje a licitem mert nem kell a termék,nem fogom megvenni!! 1ft!!!!! és erre nem törölte inkább megnyerette velem és bevágta a semlegest!!!!!Hát köszönöm!!!!++++++++
bbeerrccii (336) (Eladó)
Semleges
2013.05.27. 11:15:28
1743962411
a leütött terméket ki kellett mosnom, mert foltot találtam rajta. megírtam neki, hogy éppen mosom a kabátot a folt miatt, erre az volt a válasza, hogy nem kéri. a folt kijött még egyszer rákérdeztem, de ismételten elállt a vételtől, így visszautaltam neki a pénzt.
Másik fél: igen valóban így történt!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mezecske1_v (2765) (Eladó)
Semleges
2013.05.26. 18:03:46
1745841221
A vevő családi okora való hivatkozással visszamondta a megrendelést.
Másik fél: köszönöm a megértésed,kitünő eladó,nagyon rendes volt végig!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kriszhori (480) (Eladó)
Semleges
2013.05.24. 08:29:28
1734369581
Nem jött össze az adás-vétel...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb ok...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szimpatikus Eladónak tűnk!Aztán Nagyot csalódtam!Ajánlottam kéretem a küldeményt :370Ft utaltam át,Postakész borítéknak,erre Sima Elsőbbségiként kaptam:250Ft !Felháborodóan vette,hogy mit kell vitatkozni:20-30-50Ft...miközben Ő egy kis "falu"-ba lakik nem kapott Postakészt, 445Ft lett volna Ajánlva!A különbözet visszafizetését kértem, amit nem fizetett vissza!Ajánlott küldeményt fizetek,és úgy adja fel ahogy "Ő" tudja,és még vissza se utalja az árát,remélem ebből gazdagszik meg!
Másik fél: Gazdagodjál meg te a nyomoroddal együtt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nem kívánta átvenni a ruhákat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem tudta átvenni a ruhákat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő családi okora hivatkozva nem kìvànta megvàsàrolni a termèket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: családi okok miattAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bari_rb (1338) (Eladó)
Semleges
2013.05.10. 12:39:17
1745407358
A vevő figyelmetlen volt és félrenézte a méretet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő félrenézte a méretet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szikikati (115) (Eladó)
Semleges
2013.04.02. 10:32:59
1723997774
Alapvetően kedves partner, de az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő mégsem kérte a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
chandalen_a (71) (Eladó)
Semleges
2012.11.21. 15:18:54
1667826737
A vevő nem vállalta a megadott postaköltséget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem vállalta a megadott postaköltséget.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kocsikne68 (247) (Eladó)
Semleges
2012.11.08. 14:24:37
1660130039
Az adás-vétel nem jött létre,a vevőnek közbe jött valami, természetesen megértem. A terméket újra hírdetem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás-vétel nem jött létre, a terméket újra hírdetem!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pearl68_a (546) (Eladó)
Semleges
2012.09.17. 11:35:12
1612570514
Sajnos nem jött létre az adás-vétel. A vevő az aukció befejezése után jelentkezett, hogy nem áll
módjában megvenni a terméket.
Másik fél: Igen sajnos nem vettem át,mivel nem válaszoltál a leveleimre,költözés alatt álltál azt sem tudtad hol a fejed,igy nem mertem megvenni,semmit nem tudtál biztosra mondani-ígérni,igy nem utalok előre közel 5eft-ot!!!A SEMMIBE!!!!!Sőt koszos mocskos árut nem kívánok átvenni ennyi pénzért!!!Ezt mind a termék megnyerése után tudtam meg,igy inkább el álltam az adás-vételtől!!!
EXTREME-SCOOTERS (2415) (Eladó)
Semleges
2012.09.14. 12:20:34
1631302688
A terméket nem kívánta átvenni
Másik fél: Igen,mivel tudtam venni sokkal olcsóbban máshol!!Az eladó követelte az előre értékelést,megígérte nem ad semlegest sem negatívot erre mégis azt kaptam,pedig megbeszéltük!Erről ennyit!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő véletlenül licitált.
Másik fél: Ez van.......
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10335119.Moncsi83_2008 (466) (Vevő)
Semleges
2012.08.31. 08:14:55
1631578595
A szép állapotúnak meghírdetett vonatok kopottak voltak. Direkt rákérdeztem vásárlás előtt. Amikor megláttam, nagyon csalódott voltam, de mivel a fiam örült neki, csak ezért nem adok negatívat. Az adásvétellel más probléma nem volt, de legközelebb az eladó inkább a valóságnak megfelelően árulja a terméketit.
Másik fél: Sajnálom Én másképp gondolom!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kriszta761 (9) (Eladó)
Semleges
2012.06.09. 08:45:59
1592245184
Félreértettük egymást.........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: félreértésAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kriszta761 (9) (Eladó)
Semleges
2012.06.09. 08:45:25
1592238551
Félreértettük egymást....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: félreértésAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rajta kívüli okok miatt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vittoria_a (1360) (Eladó)
Semleges
2012.04.16. 22:16:39
1571384255
Pozitívat adnék, de nem lehet. A vevő mégsem kérte az árut, mert ajándékba kapott ilyet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő nem kérte az árutAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisst781 (494) (Eladó)
Semleges
2012.03.23. 07:13:22
1563767813
Az adásvétel végül nem jött létre, a vevő korrekt módon jelezte, hogy mégsem kérné a terméket, mert közben kaptak egyet. Korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
biankababa (93) (Eladó)
Semleges
2012.03.22. 21:56:25
1561143821
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő a következőt írta a megkeresésre:Tiszteletem,sajnos gondok akadtak,ezért nem tudtam utalni,ma jöttem meg a kórházból.Sajnos nem kell a légzésfigyelő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
shelter16 (93) (Eladó)
Semleges
2012.02.02. 12:12:54
1539399815
talán máskor...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő visszalépett a vásárlástól....Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
valuer_a (118) (Eladó)
Semleges
2012.01.02. 23:20:54
1511677688
A vevő a legproblémásabb eset. Fogalma sincs a normális hozzáállásról és a tisztességes adásvételről. Önfejűsködik, nem ért meg semmit, nagyon-nagyon nehézkes és mindent rám fog, még ha nincs is igaza. A kiírt feltételeket (postaköltség) nem akarja tartani, egyéni feltételeket diktál, holott köze nincs az igazsághoz, senkinek nem ajánlom!
Másik fél: Szégyeld magad!Egy utolsó Ember vagy!Fogalmad sincs a posta díjakról,keversz össze-vissza!!!!Egyik leveled ütötte a másikat!Nem is tudom mire fel kaptam semlegest mikor azonnal kifizette a terméket!!A TE HIBÁDBÓL KÉSETT AZ EGÉSZ ADÁS-VÉTEL!!!!!!!!Ilyen problémás buta eladóval még nem találkoztam!A levelei felháborítóak,megalázóak,az összeset jelentettem akkor a teszvesz felé!!!!Mivel nem bíztam már benne,ezért végül mégis ajánlottan kértem a postát,és el is utaltam a különbözetet!!!!Én a helyedbe elásnám magam!!!!Nagyon felháborító viselkedést produkált az egész adás-vétel alatt!!!Senkinek NEM ajánlom!!!Fekete lista+hatalmas negatív!!!!Először tájélkozolódj majd utána ítéltess!!!------
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel gyorsan lezajlott, de komoly kommunikációs problémánk volt, amit megbeszélhettünk volna. Sajnos ebben nem voltál partner, így ez az adásvétel számomra sikertelen.
Másik fél: Szégyentelen vagy és számító!!!!!!Becsülettel,tisztességesen megkaptad a pénzemet,ez jogtalan értékelés.A terméked nem felelt meg a lírásnak,ja és előre értékeltette magát,amit színtén nem szabad!!!!!!!!!!!Szégyeld magad.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
13215966.Mona082 (168) (Vevő)
Semleges
2011.09.18. 14:18:19
1471579317
Az eladó barátságtalanul írta a válaszát,ezért elálltam a vásárlástól!!
Másik fél: Egyéb indok----egyéb indok......mást nem sikerült csillagozni a lepontozásban ugye????!Jó kifogás sosem rossz!Szégyeld magad!Kamu név---kamu reg----kamu személy.A sok rossz értékelésed nem hazudik!!!A te felelőtlenséged végett nem fogok több 100ft jutalékot fizetni,csak mert össze-vissza vásárolgatsz!!!!Az ilyen ember nem is tudom miért van itt???!!!!Ennél több örömöd az Életben NE legyen!..............no comment!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!---------------
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
