reveszgy (140) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A figyelmetlensége miatt nem jött létre az adásvétel. A legbosszantóbb az, hogy más licitálóktól elvette a vásárlás lehetőségét, én meg hirdethetem újra!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Azt írta, hogy véletlenül licitált, ezért nem is veszi át a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hjames48 (432) (Eladó)
Semleges
2014.05.05. 18:52:33
1896883703
Nem enged pozitívot, ezért semleges, amúgy nagyon korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gipszdesign (189) (Eladó)
Semleges
2011.10.10. 11:32:22
1482666722
Az aukcióval kapcsolatban több helyen fel volt tüntetve, hogy csak és kizárólag személyes átvétel lehetséges. A vásárló ezt nem vette figyelembe, és futárszolgálattal akarta a terméket eljuttatni rendeltetési helyére. Ez nem állt módomban, ezért is volt a személyes átvétel a feltétel, amit a vásárló nem tudott megoldani. A termék újra meg lett hirdetve, változatlan feltételekkel. Egyébként a vásárló korrekt, udvarias ember, csak ajánlani tudom, és sajnálom, hogy nem sikerült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem vette figyelembe, hogy a terméket csak személyesen tudom átadni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
