belahoho1 (131) 98.52% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 133 | 141 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 144 | 158 adásvétel |
| Az eladóként kapott 70 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Zakonyi11 (118) (Eladó)
Semleges
2013.02.26. 11:16:36
1688326382
Nem értem miért licitált a másik fél, ha nem gondolta komolyan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tévedésből többszörösen került leütésre a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tévedésből többszörösen került leütésre a termék.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tévedésből többszörösen került leütésre a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tévedésből többszörösen került leütésre a termék.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tévedésből többszörösen került leütésre a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tévedésből többszörösen került leütésre a termék.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tévedésből többszörösen került leütésre a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tévedésből többszörösen került leütésre a termék.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tévedésből többszörösen került leütésre a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tévedésből többszörösen került leütésre a termék.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tévedésből többszörösen került leütésre a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tévedésből többszörösen került leütésre a termék.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tévedésből többszörösen került leütésre a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tévedésből többszörösen került leütésre a termék.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pellei50 (302) (Eladó)
Semleges
2012.02.02. 18:24:56
1540185422
Majd máskor talán összejön
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lakitech (4816) (Eladó)
Semleges
2011.12.06. 12:02:47
1507987817
Megbízható korrekt partner, de váratlan esemény miatt a tranzakció nem jött létre. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Váratlan esemény miatt nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
goldtel (2627) (Eladó)
Semleges
2011.06.06. 00:43:43
1457665995
A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
taxi4taxi4taxi4 (741) (Eladó)
Semleges
2011.06.02. 13:58:39
1454197431
AZ ADÁS-VÉTEL NEM JÖTT LÉTRE,AZ ÁRUT UJBÓL MEG KELLETT HÍRDETNEM.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
masztitti (330) (Vevő)
Semleges
2011.02.24. 12:53:01
1442491179
a cipő elején elengedett a ragasztás, így most cipészhez vittem a cipőt! :( ez nem volt feltűntetve!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csalekft (2462) (Eladó)
Semleges
2010.09.17. 09:00:29
179105618
Az üzletkötés, utalás rendben lezajlott, az értékelés azért semleges, mivel a termékkel kapcsolatos problémát nem jelezte a vásárló, csak küldött egy semleges értékelést. Új termékeket értékesítünk, ugyanakkor bármelyiknél előfordulhat minőségi kifogás, amelyet azonnal orvoslunk, nem szándékszunk senkit becsapni vagy átverni. Ehhez azonban szükség van ISMERNI a problémát...Cégként úgy gondolom, nagyon sok elérhetőségünk van, az Úr azonban nem jelentkezett, sajnos...
Másik fél: Az a probléma,hogy olvastam a többi értékeléstés másnál is volt ilyen probléma.És sajnos a postaköltséget a vevő állta szóval én már nem akarok fölöslegesen fizetgetni.Tudom használni a terméket működik,de karcos volt a kijelző.Nem értem hogy lehet amikor rajta volt a védőfólia.Na minndegy a semleges ugyanúgy áll.Szóval ezért nem írtam semmit csak simán negatívat adtam.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
