tabisport (2135) 97.59%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2188 | 2439 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 209 | 216 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 54 | 56 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2451 | 2711 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2263 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
sanchisbox (192) (Vevő)
Semleges
2014.02.03. 22:15:26
1850258723
Az eladó befejezte működését, de maradt fent aukciója(érdekes), ettől függetlenül nem adok rossz értékelést. Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.filmlaboros (59) (Vevő)
Semleges
2014.01.16. 13:40:48
1850983607
Az eladóval nem lehet felvenni a kapcsolatot. Telefonja ki van kapcsolva. Email visszajön. Vajon miért lehet vásárolni egy inaktív eladótól???
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Utólag vettem észre, hogy inaktív a felhasználó, csatlakozom az előttem szólóhoz, miszerint nem értem, miért vannak licitálható termékeik, megtévesztő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Utólag vettem észre, hogy inaktív felhasználóról van szó (nem értem, miért vannak licitálható áruk ebben az esetben), szóval elállok a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Személyes átvétel volt, de a megadott címen az áru nem volt elérhető. Átküldött egy másik helyre, amely nehezen volt megtalálható és sokáig tartott az előkeresése.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.SYRACUSA17 (175) (Vevő)
Semleges
2013.01.11. 19:31:00
1673388866
Sajnos készlethiány miatt nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megrendelt áru éppen nem volt kapható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel nem jött létre, mivel az eladó olyan terméket hirdetett, amilyenje nem is volt-a pénzem becsülettel visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék hiánya miatt nem jött létre az adás vétel, ami a gyártó hibája! :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem volt a megfelelő méretű a kesztyű,de ettől függetlenül ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon szimpatikusan küldtek vigasz ajándékot! Köszönjük szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Készlethiány miatt nem sikerült
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Készlethiány miatt nem sikerült
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a terméket több hét utan sem sikerült megkapnom. Valoszinűleg nem az elado hibajabol, hanem a beszallitoja hibajabol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Készlethiány miatt nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.enethiniel (165) (Vevő)
Semleges
2012.12.12. 10:46:27
1672934528
Az eladóval sajnos nem sikerült kapcsolatot teremteni, viszont semmilyen formában nem károsított meg. Problémák bárhol adódhatnak, ha megnézzük a pozitív értékelések számát, ezt lehet valószínűsíteni. Ha esetleg lesz az általam rendelt termék, remélem, felveszi velem a kapcsolatot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem volt a termék meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem tudta az eladó beszerezni Karácsonyig az árut,ezért nem jött létre a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem történt vásárlás!Az eladó nem árusítja a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.megrendelésem,nem teljesült
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt, csak sajnos nem sikerült a nyitvatartási időben bemennem sz üzletbe.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a legrosszabb esetben ígért 6-10 nap szállítási határidőből 18 nap lett, ezen kívül minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Telefonon, a rendelés leadását követően pár napra hívtak, hogy a megrendelt terméket nem tudják szállítani,mivel már várhatóan nem is lesz. Küldtek hasonló képet mit tudnak helyette ajánlani. Mivel az nem felelt meg, nem rajtuk keresztül lett megvásárolva.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsmacs86 (37) (Vevő)
Semleges
2012.09.12. 21:30:56
1639206035
Egy kicsit meglapett amikor beállított a futár a csomaggal, mert reménykedtem abban hogy az eladó válaszol nekem az e-mailre amit küldtem...vagy csak én értelmeztem rosszul a tőle kapott e-mailt. Ettől függetlenül viszont az árúval tökéletesen meg vagyok elégedve. :) :) :) :) Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre az üzlet ,mert nem kaptam válasz az üzenetemre időben, és nem tartózkodtam Magyarországon hosszabb ideig.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru nem volt raktáron, sokat kellett volna várni rá.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Krisssza_t (79) (Vevő)
Semleges
2012.08.27. 19:58:48
1585180715
Valószínűleg elkallódott a tájékoztató email... Elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem volt raktáron a meghirdetett áru. Csalódás..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pappmonika (141) (Vevő)
Semleges
2012.08.24. 08:34:40
1627481021
Sajnos az ágyhoz nem volt kapható pumpa, ezért nem vettem meg. Egyébként előzékeny és nagyon kedves az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3032766.MirkiNiki (23) (Vevő)
Semleges
2012.07.22. 12:18:59
1600848017
Félre ütöttem az én hibám volt de csak ajánlom őket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ha jó jó ha nem nem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
forgetmenots_a (131) (Vevő)
Semleges
2012.06.30. 23:39:30
1601354324
***************************************************
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nehéz volt felvenni a kapcsolatot mobiltelefonon.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A teladi egy het elteltevel jelzett hogy megerkezett es atveheto a csomag es igy nem tartottam ra igeny akinek megrendeltem! Arra szamitottunk h ez gyorsabb folyamat lesz!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem érkezett meg a termék, pedig nagyon vártunk rá. :-( Az eladó teljesen rendben van, az ő beszállítói miatt nem történt meg a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyoresz123 (79) (Vevő)
Semleges
2012.05.17. 18:47:09
1574421959
Kicsit lassan ment a dolog, a kommunikáció hiánya miatt a személyes átvétel helyett postázás volt a célszerűbb. Nem olyan színű terméket kaptam, mint amilyet rendeltem....pedig fontos volt hogy fehér legyen :( ...de most már mindegy.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Különböző okokból nem valósult meg az adás-vétel,korrekt volt az eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hajnici11 (238) (Vevő)
Semleges
2012.05.03. 10:51:06
1576732787
Sajnos, egy hónap is eltelt, az árú nem érkezett meg. Az eladó jó kapcsolattartó, kedves is...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
davidw1985 (177) (Vevő)
Semleges
2012.04.27. 07:47:24
1571045696
Sajnos a terméket nem tudták beszerezni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
VARGAJOZSEFATTILA (182) (Vevő)
Semleges
2012.04.26. 20:46:52
1577867069
Sajnos nem azon az áron kaptam meg amiben kiegyeztünk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vargaimre10 (10) (Vevő)
Semleges
2012.04.23. 20:40:35
1544781908
Jobb komunikációval nem kellett volna feleslegesen menni az üzletbe.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az eladónak nem volt olyan terméke amilyet hirdetett, emiatt nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zoroasther (128) (Vevő)
Semleges
2012.04.07. 09:53:06
1516258280
A termék nem érkezett meg, mert telefonos érdeklődés után azt az információt kaptam, hogy a termékből készlethiány van...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem tudtuk fel venni atz eladóval a kapcsólatott
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dobbyka_t (165) (Vevő)
Semleges
2012.04.04. 18:41:45
1547792585
02.22.-én vásároltam,és eddig vártam...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A megrendelt termék hiánycikk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos árúhiány miatt nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos árúhiány miatt nem jött létre az adás-vétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a postai költségek nem feleltek meg a vásárláskor!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
