kristofkatalin1 (280) 98.6% felhasználó összefoglaló oldala

98.6% pozitív visszajelzés
(282 Felhasználó adta)
98.6% pozitív visszajelzés
(282 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 282 355 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 4 8 adásvétel
0 0 291 368 adásvétel
Az eladóként kapott 19 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Monor
Regisztráció dátuma: 2009.11.03.
Utolsó belépés: 2024.02.03. 08:11
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

akcioswebaruhaz (2663) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2019.07.23. 17:45:25

Termékkód

2790638192

A vevő mégsem kívánta a terméket megvásárolni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem kívánta megvásárolni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

greycathu (208) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2015.06.27. 16:41:49

Termékkód

2082009731

Magas postai költségek miatt nem jött létre az üzlet, de a vevő korrekt, kedves, ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Postai magas díjszabás miatt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Feco-84 (75) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.08.27. 13:05:53

Termékkód

1764527204

Egy kis félreértés végett a részemről,nem ment egyszerüen de megoldódott a dolog.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dgenius (47) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.06.12. 08:05:47

Termékkód

1757061347

A fotelt sajnos nem szedtem le (elfelejtettem) és rálicitáltak. Elmagyaráztam mi a helyzet, hogy nem tudom küldeni. Sajnálom hogy a vevő nem tudta megvenni az "álmai fotelját".
Másik fél: Egy 9 éves kisgyereknek okoztál csalódást, nem nekem!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nincs már meg. Megsérült.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Dinaha_v (2214) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.03.03. 22:51:41

Termékkód

1714146749

A terméklapon egy feltett kérdés sincs,az értékelés leadása előtt ellenőriztem.. Azért kaptam semlegest,mert sima postát kért,és azt írtam neki,hogy ezt illett volna a terméklapon a vásárlás előtt kérdezni. Másolat a levélből:"Szándékosan nincs megjelölve a terméklapon sima posta, hogy ne keverjen össze senkit, és szándékosan mindenhol kiemelem, hogy nem postázok simán, illetve van aki így kéri, de azt előtte egyeztetik velem, a leütés előtt a terméklapon!" .....
Másik fél: Nagyon sokat vásárolok a vaterán és a teszveszen egyaránt. Remek eladókkal találkozom, akik valóban SZÍVESEN válaszolnak, ha a leendő vásárló kérdez és megtesznek mindent az elégedett vevőért. Nem a sima posta miatt adtam semlegest, hanem azért, mert ELÉGEDETLEN voltam az eladóval. Ez szubjektív ugyan, de nem vásárolok többet tőle.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.