kristofkatalin1 (280) 98.6% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 282 | 355 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 8 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 291 | 368 adásvétel |
| Az eladóként kapott 19 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
akcioswebaruhaz (2663) (Eladó)
Semleges
2019.07.23. 17:45:25
2790638192
A vevő mégsem kívánta a terméket megvásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem kívánta megvásárolni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
greycathu (208) (Eladó)
Semleges
2015.06.27. 16:41:49
2082009731
Magas postai költségek miatt nem jött létre az üzlet, de a vevő korrekt, kedves, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Postai magas díjszabás miattAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy kis félreértés végett a részemről,nem ment egyszerüen de megoldódott a dolog.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A fotelt sajnos nem szedtem le (elfelejtettem) és rálicitáltak. Elmagyaráztam mi a helyzet, hogy nem tudom küldeni. Sajnálom hogy a vevő nem tudta megvenni az "álmai fotelját".
Másik fél: Egy 9 éves kisgyereknek okoztál csalódást, nem nekem!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Dinaha_v (2214) (Eladó)
Semleges
2013.03.03. 22:51:41
1714146749
A terméklapon egy feltett kérdés sincs,az értékelés leadása előtt ellenőriztem.. Azért kaptam semlegest,mert sima postát kért,és azt írtam neki,hogy ezt illett volna a terméklapon a vásárlás előtt kérdezni.
Másolat a levélből:"Szándékosan nincs megjelölve a terméklapon sima posta, hogy ne keverjen össze senkit, és szándékosan mindenhol kiemelem, hogy nem postázok simán, illetve van aki így kéri, de azt előtte egyeztetik velem, a leütés előtt a terméklapon!" .....
Másik fél: Nagyon sokat vásárolok a vaterán és a teszveszen egyaránt. Remek eladókkal találkozom, akik valóban SZÍVESEN válaszolnak, ha a leendő vásárló kérdez és megtesznek mindent az elégedett vevőért. Nem a sima posta miatt adtam semlegest, hanem azért, mert ELÉGEDETLEN voltam az eladóval. Ez szubjektív ugyan, de nem vásárolok többet tőle.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
