torocko69 (172) 98.86% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 174 | 180 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 187 | 195 adásvétel |
| Az eladóként kapott 86 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő külföldi tartózkodása végett nem jött létre az adásvétel,de ezt időben jelezte.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő külföldi tartózkodása végett nem jött létre az adásvétel,de ezt időben jelezte.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szomnakuni27 (26) (Eladó)
Semleges
2013.03.07. 09:58:34
1693796039
Nagyon korrekt, kedves és türelmes!!! Csak ajánlani tudom! Sajnos önhibámból nem jött össze az adás-vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: önhibámból nem jött összeAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gasmonkey91 (302) (Vevő)
Semleges
2013.02.26. 19:41:31
1712828195
Sajnos szállítás előtt derült ki, hogy hiányzik a robogóból a karburátor is, és ezért úgy döntöttem, hogy úgy nem veszem meg, de az eladó korrekt volt, majd talán legközelebb... :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AntikVp01 (2907) (Eladó)
Semleges
2013.01.22. 20:28:59
1693317149
Az eladó hibája miatt nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az eladó hibája miatt nem jött össze az üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
blaszlop (510) (Eladó)
Semleges
2012.11.27. 07:17:55
1662111137
kicsit nagyobbra gondolt, így nem kérte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: kicsit nagyobbra gondolt, így nem kérte.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1433526.abijoe (2) (Vevő)
Semleges
2012.02.14. 11:20:37
178603546
Minden korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel sajnos nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő előbb licitált, és csak utána nézte meg, hogy személyes átvétel volt megadva, amit nem tudott kivitelezni. A kapcsolatfelvételben nem volt fennakadás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon sajnálom,hogy nem sikerült az adásvétel.A vevő ennek ellenére rendkívül korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő önhibáján kívül elállt az adásvételtől.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem felelt meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
JohnCartmen (168) (Vevő)
Semleges
2011.03.18. 21:16:36
1445387628
Sajnos nem volt elég idő a tranzakcióra. Az eladó jóhiszemű volt, a helyzete nem tette lehetővé a másnapi átadást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csatordaib (14) (Vevő)
Semleges
2011.01.06. 16:50:04
1435903096
Az eladó sajnos nem fogadta el a fizetési határidőt. Tudomásul vettem, korrekt vaterás ajánlom mindenkinek!
Másik fél: hát igen ez volt a nagyobb gond
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
