mennitenni (176) 95.83% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 184 | 200 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 10 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 202 | 220 adásvétel |
| Az eladóként kapott 176 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
zsuzsika22 (118) (Eladó)
Semleges
2015.08.08. 09:01:27
1469606574
Az adásvétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pistike999 (105) (Vevő)
Semleges
2012.06.25. 19:14:35
1578269462
Ez így sikerült. Talán majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.krisztinazk (707) (Vevő)
Semleges
2012.06.22. 19:30:11
1577824796
Csak azért adok semlegest,mert megérkezett a termék,de ezen kívül nagyon rossz a tapasztalatom.Két hónap múlva kaptam meg a terméket,amikor már a rendőrséggel fenyegetőztem!Abszolút nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.K1ll3rghost (49) (Vevő)
Semleges
2012.05.22. 22:24:28
1578665252
A krova készletet megvettem, a pénzt utaltam egyből, majd egy hét elteltével ráírtam az eladóra, hogy elutaltam a pénzt egy hete, stb, ekkor küldte a csomagot (inentől viszont gyorsan kézhez kaptam) Miután kinyitottam a készletet 1db kis crova vagy vagy csavarhúzó fej hiányzott.Ezt még kibírom pótoltam sajátból,bár tény, hogy hiányzott. Megírtam az eladónak, ennek már 1 hónapja, azóta nem kaptam tőle válasz levelet. Ezért adom a semleges értékelést.(Én írtam elsőnek értékelést 1 hónap elteltével
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tomoceusz1 (10) (Vevő)
Semleges
2012.05.19. 21:56:33
1570221926
Az eladó többszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3,5 hét az átutalástól,válasz 0,telefont kinyomja.Nem adok negatívot,mert ide ért:)!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit döcögősen, de létrejött az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termek nem felelt meg az igenyeimnek...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.watertigger (125) (Vevő)
Semleges
2012.02.06. 17:02:05
1542387410
Körülményes és komolytalan eladó! Nehezen vehető fel vele a kapcsolat, nem reagál mail-re és sms-re, csak mikor már a "rendőrség-feljelentés" kombó kerül elő! A leütést követően 9 nappal meg is kaptam a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció létrejött. Az eladó nehezen érhető el.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
