Remband3 (315) 97.87% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 322 | 381 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 347 | 406 adásvétel |
| Az eladóként kapott 282 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
karolyfizsofia (1) (Vevő)
Semleges
2012.02.05. 00:08:25
1439291455
Nehéz volt megtalálni az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem azért adok semlegest, mert sokat vártam a termékre, hanem a hiányos infó miatt. Jó lett volna tudnom, hogy ki van tépve egy lap a könyv elejéről. Így nem tudok pozitívat adni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.239676.zvergg (337) (Vevő)
Semleges
2011.09.13. 18:45:41
1462343288
Nem tudom,lehet hogy elkerülte a figyelmemet,de nem történt kapcsolatfelvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék végül jó lett, de - utalás után - több mint 1 hét elteltével kaptam meg. Segítségkérő e-mail-re nem válaszolt. Nehéz vele kapcsolatot létesíteni, pedig az ő kérése - automatikus üzenetben - hogy elsősorban e-mailben lépjünk kapcsolatba.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bundeetheowl (274) (Vevő)
Semleges
2011.07.08. 23:44:42
1462348523
A kiadás éve jelentősen eltér a valóságostól. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó hetek óta mind a mai napig nem lépett kapcsolatba velem. Lehetséges, hogy bejelölte az automatikus válaszlevelet, de hozzám semmi nem érkezett, ezért írtam neki a vaterán keresztül, mint a másik két üzletfelemnek is, akinél szintén nem jelzett az automata válasz, ővelük már rég létrejött az üzlet, de Rembrand3-mal nem. Így én be is fejeztem, ,már nem kívánok kapcsolatba lépni vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.MAJD LEGKÖZELEBB,KÖSZÖNÖM:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pekla70 (1430) (Eladó)
Semleges
2011.05.06. 17:56:39
1445794072
a vételár nem érkezett meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.egocsipkebokor (67) (Vevő)
Semleges
2011.04.30. 12:43:18
1449929177
Kétszer mentem el a megadott helyre és időben, ám mindkétszer egy zárt üzletet találtam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hevike949 (559) (Eladó)
Semleges
2011.03.30. 19:56:41
1443630806
Biztos komoly oka lehet amiért nem tudtam elérni a vevőt többszöri próbálkozással sem. ( e-mailek, sms, telefon üzenet). Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék már nem volt meg. Az eladó idejében jelezte. Elnézést kért, amiért nem tudta a könyvet részemre átadni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem sikerült!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adásvétel nem jött létre. Az eladó korrekt volt, megírta a probléma okát és felajánlott több másik terméket is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A megbeszélt helyen és időben 15 percig fagyoskodtam, az eladó nem jelent meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
boldogbekeidok (957) (Vevő)
Semleges
2010.11.16. 15:10:48
181623217
Sajnos az Eladó nem találja a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lehetőség nem volt a mozdonyok kipróbálására,és mint kiderült működésképtelenek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék hibás volt (törött) ami a hírdetésben nem volt feltüntetve.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó maximálisan korrekt volt de nem ilyen vetítőt kerestem. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
