slipknotbaby (165) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 165 | 171 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 178 | 184 adásvétel |
| Az eladóként kapott 169 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
SEMLEGES Sajnos az eladó a lámpa erősségét tévesen adta meg,36W írt de csak 18W-os a lámpa,én így nem vettem át a terméket,mert ilyen nekem is van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SzaboSarika (4) (Vevő)
Semleges
2013.06.25. 17:08:04
1755527240
Megkaptam a bikinit, minden rendben zajlott, csak nem azt a színt kaptam amit rendeltem.. De a feltüntetett színopciók között sem szerepel ez amit én kaptam.. Nem gond, ez is szép, valószínű nem az eladó hibája.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
E-mail en keresztül lehet csak elérni, de arra sem válaszol vagy hetek mulva és egyáltalán nem a feltett kérdésre!Megkérdeztem feladta-e már a csomagot és merre jár. Erre anyit írt köszönöm a vásárlást!
Az e-mail-ben és az utalásnál is feltüntettem kiemelten a termék színét!! mégsem azt kaptam amit rendeltem!
Ez alapból nagy hiba szerintem! de főleg mivel 2-3 hónapot kell rá várni odafigyelhetne jobban is!
Másik fél: A vásárlási értesítőben szerepel, hogy CSAK e-mailben lehet elérni.
A bikini a megadott szállítási idő ELŐTT (max 50-60 nap)megérkezett.
Az e-mailben feltett kérdésre, miszerint mikor érkezik a bikini, másnap válaszoltam és megadtam a szállítási számot, amin követheti, ill. jeleztem neki, hogy már a postán átveheti. Én ilyet nem írtam rá, hogy köszönöm a megrendelést. A hirdetésben szerepel, hogy a citromailes postafiók nem a legmegfelelőbb, lehet, hogy meg sem kapta a választ, erről nem tehetek.
Az hogy nem azt terméket kapta,e-mailben nem jelezte, így nem is tudtam a segítségére lenni.
Mindig odafigyelek a megrendelésekre, folyamatosan követem őket, ezzel sem volt másképp.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A bikini mérete szerintem jelentősen eltér az európai méretektől.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nagyon szép, megérkezett, bátran ajánlom!!!! az én figyelmetlenségemből valahogy kétszer rendeltem meg, ez a 2. rendelés értékelése, természetesen az előző POZITÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, de félreértés miatt nem a kellő színben érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nanatoka (1258) (Vevő)
Semleges
2013.05.06. 09:47:11
1732217924
Sajnos,egyáltalán nem azt a ruhát kaptam meg,amit megrendeltem!Én egy barackszínűt kértem,és egy vajszínűt kaptam,azt is nagyon hosszú várakozás után.Érkezésekor éppen külföldön voltam,oda vittem volna ajándékba.Azóta eltelt két hét,most bontottam ki,de a cserére már nem szeretnék megint olyan sokat várni,tehát lemondok róla.
Másik fél: A ruhából négyféle szín van: kék, zöld, bordó, és a vajszínű. Eddig még senki nem nézte rózsaszínnek/barackszínűnek, ez nem az én hibám, hogy a vevő mást várt, vásárlás előtt érdkelődni is lehet. A szállítási időre 60napot vállaltam, és a ruha kevesebb, mint egy hónap alatt odaért a vevőhöz,azaz jóval hamarabb, mint "kellett volna"..Úgyhogy én mindent teljesítettem, amit vállaltam!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék előzetes érkezéséhez megadott idő, több mint az értékelés 14 naposra szabott leadási határidő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nemethmoni (54) (Vevő)
Semleges
2013.04.02. 10:14:46
1709482328
Megérkezett az áru. Nem lett jó a méret,pedig a leírás szerint jónak kellett volna lenni. Az anyaga nem olyan volt mint a képeken.Amúgy az eladó kapcsolattartó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elégedett voltam az eladóval,de külső körülmények miatt nem jött létre a tranzakció.
Másik fél: Nagyon kedves vevő, mindenkinek ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem tudtam felvenni a kapcsolatot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
edinafarkas (3) (Vevő)
Semleges
2012.06.07. 21:04:25
1590432011
Nagyon kedves eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
félreértés történt, ezért nem vettem át a terméket, és ezt megbeszéltem az eladóval is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
