Butor33 (104) 91.94% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 114 | 115 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 17 | 17 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 141 | 142 adásvétel |
| Az eladóként kapott 57 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos nem érkezett meg hozzám a rendelt termék, és az importőr azt mondta, hogy ebből a típusú termékből nem is lesz egy ideig. Az én hibámból nem jött létre az aukció, a vevőt csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött meg a kívánt termékAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én mondtam vissza a megrendelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pontatlan adatokkal hirdette a terméket, így az adásvétel nem jött létre az eladó hibájából.
Másik fél: ://
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Több HÓNAPOS várakozás után megérkezett a megrendelt áru.
Másik fél: kisebb csúszás volt a vám hibájából
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tekoshop (2807) (Eladó)
Semleges
2012.02.08. 16:49:37
1523889458
Igazából negatívot érdemelne. Leütötte a terméket, holott ez a termékem a leírásában szereplő akcióhoz volt rendelve. Majd pár nappal később értékelt semlegesre, azzal az indokkal hogy neki sürgősen kellett volna. Se egy kérdés a terméklapon, se egy email... Problémás vásárló.!?
Másik fél: én küldtem e-mailt is de ,maga nem reagált rá..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
719694.Maark13 (37) (Vevő)
Semleges
2012.01.23. 18:20:07
1532789222
Én írtam az e-mail címére ön nem válaszolt vissza! Sajnálom.
Másik fél: Nem jött meg sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1618900.atlala (1144) (Eladó)
Semleges
2011.12.29. 12:43:50
1521590726
Nem jelentkezik,igysajnos nem tudok tovább várni
Másik fél: Én jelentkeztem hogy utalok hétfőn de mindegy
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
223483.ifrin (1372) (Vevő)
Semleges
2011.09.28. 10:50:34
1479247536
Köszönöm megértésed, sajnos időhiány és az utazásom miatt hiusult meg az üzlet. Talán majd legközelebb...
Másik fél: Legközelebb...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pistispace (21) (Vevő)
Semleges
2011.08.16. 11:17:56
1470656490
Szintén pozitív kellene hogy menjen, de sajnos a fenti kategóriák miatt nem lehet. Viszont az eladó nagyon készséges, és segítőkész! Bátran ajánlom mindenkinek. Az hogy nem jött létre az üzlet, egy kisebb félreértésnek köszönhető, amit később korrigáltunk.
Másik fél: ez van.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, kedves vásárló, mindenkinek ajánlom!
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szylajka (889) (Eladó)
Semleges
2011.06.08. 22:53:31
1457516637
pozitív pozitív
Másik fél: sajnálom hogy nem jött össze.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás- vétel sikeresen lezárult, ha megjött a hiányzó alkatrésze is.
Másik fél: kis késés.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
390253.norbi412 (15) (Vevő)
Semleges
2010.12.28. 15:06:16
267659047
Az eladástól ő állt el, ennek ellenére rendkívül kommunikatív és korrekt.
Másik fél: Így igaz, sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az adás vétel!De legalább korrekt volt!!!!!
Másik fél: Ez természetes, és sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibámból nem jött létre a vásárlás, mert közben a párom már beszerzett egy új Xbox-ot csak engem felejtett el értesíteni. Ennek ellenére hihetetlenül kedves, korrekt volt az eladó. Köszönöm a megértést.
Másik fél: Sajnálom, majd legközelebb, semmi baj.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mihalyiferi_v (20) (Eladó)
Semleges
2010.11.24. 10:50:54
182955743
Nem jelentkezett az áruért
Másik fél: Nem voltam gépközelben 1 hétig, talán várhatott volna még egy kicsit, de mind1, az én hibám, sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kvviktoria (228) (Vevő)
Semleges
2010.09.09. 07:53:53
178191440
A csomaggal minden rendben.De a postaköltség meghatározása elnagyolt volt, amit megjegyeztem és cserébe azt a választ kaptam, hogy nézzem már el, mert a visszautalás neki is pénzébe kerül. köszi
Másik fél: Sajnálom, de sztem 300Ft egy 6000Ft-os vásárlásnál nem nagy összeg, és nem tudtam pontosan a postaköltésget!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
