ironcross_a (126) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(126 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(126 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 126 149 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 131 154 adásvétel
Az eladóként kapott 73 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Kiskunhalas
Regisztráció dátuma: 2010.06.22.
Utolsó belépés: 2011.01.19. 17:40
Inaktív!
9 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

lpklau (257) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.27. 16:44:59

Termékkód

189904979

A termék késve de megérkezett.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

anitacska36 (26) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.01.27. 12:04:04

Termékkód

1435403951

a vevö miután elkülde a pénzt,utána reklamált a posta költséggel kapcsolatban,holott felvolt tünteve az ár,szerintem licitálás ellött kellett volna érdeklödni,vagy ha nem felel meg neki a feltétel ,akkor nem kellett volna vásárolni.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

hokipoki_t (82) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.20. 15:07:57

Termékkód

1436535645

Az üzlet az eladó hibájából nem jött létre,de mivel a pénzt hiánytalanul visszaküldte és többször elnézést kért az okozott kellemetlenségért semleges értékelést adok.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zzz197 (296) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.10.06. 11:30:43

Termékkód

180029939

Korrekt megbizható vaterás,és mindenkinek ajánlom,a termék ,megtekintés után nem felelt meg,igy az adás vétel nem jött létre,de pontos,gyors,vaterás és mindenkinek ajánlom!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

detti811 (319) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.22. 21:47:25

Termékkód

176870862

Nem érdemeltem meg a negatív véleményt,de mindegy!Sajnálom hogy pár nappal később tudtam postázni,de nem tartozkodtam itthon!Ráadásul a postára is ráfizettem!Köszönöm!
Másik fél: Semmi gond nem lett volna, ha bármelyik e-mail-emre reagálsz!!!A számlaszámodon kívül semmit sem írtál, még akkor sem, amikor az utazásról hazaértél és feladtad a terméket (ekkor telefonáltam). A postával kapcsolatban, nem hiszem, h tehetek róla, mert én megkérdeztem, mennyit utaljak!! Sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.