ironcross_a (126) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 126 | 149 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 131 | 154 adásvétel |
| Az eladóként kapott 73 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A termék késve de megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
anitacska36 (26) (Eladó)
Semleges
2011.01.27. 12:04:04
1435403951
a vevö miután elkülde a pénzt,utána reklamált a posta költséggel kapcsolatban,holott felvolt tünteve az ár,szerintem licitálás ellött kellett volna érdeklödni,vagy ha nem felel meg neki a feltétel ,akkor nem kellett volna vásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hokipoki_t (82) (Vevő)
Semleges
2011.01.20. 15:07:57
1436535645
Az üzlet az eladó hibájából nem jött létre,de mivel a pénzt hiánytalanul visszaküldte és többször elnézést kért az okozott kellemetlenségért semleges értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt megbizható vaterás,és mindenkinek ajánlom,a termék ,megtekintés után nem felelt meg,igy az adás vétel nem jött létre,de pontos,gyors,vaterás és mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem érdemeltem meg a negatív véleményt,de mindegy!Sajnálom hogy pár nappal később tudtam postázni,de nem tartozkodtam itthon!Ráadásul a postára is ráfizettem!Köszönöm!
Másik fél: Semmi gond nem lett volna, ha bármelyik
e-mail-emre reagálsz!!!A számlaszámodon kívül semmit sem írtál, még akkor sem, amikor az utazásról hazaértél és feladtad a terméket (ekkor telefonáltam).
A postával kapcsolatban, nem hiszem, h tehetek róla, mert én megkérdeztem, mennyit utaljak!!
Sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
