Tilda990 (242) 98.4% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 246 | 319 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 258 | 332 adásvétel |
| Az eladóként kapott 183 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kovacslina (551) (Eladó)
Semleges
2012.08.16. 17:18:59
1596936611
a tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kovacslina (551) (Eladó)
Semleges
2012.08.16. 17:18:45
1596931298
a tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.vadaseni (986) (Eladó)
Semleges
2011.11.05. 08:46:10
1487417099
Sajnos az adás-vétel nem jött létre, mivel a vevő a licitálás után kapott ajándékba egy overált, így erre már nem volt szüksége.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő egy ismerősétől kapott több gyerekruhát, többek között egy ilyen méretű overált is.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vadangyal74 (26) (Eladó)
Semleges
2011.10.21. 16:04:33
1474653838
Nem volt semmi gond, bárkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Időközben kapott valakitől és így nem volt rá szükségeAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RENDBEN VOLT. De csak ennyi.
Másik fél: Nem értem a "semleges" értékelést, ugyanis semmi problémája nem volt a vevőnek... Egy családtag vásárolgat a felhasználó neve alatt, és össze-vissza írnak értékeléseket-valószínű, h a hozzá nem értés okán....Pozitívat érdemeltem volna...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel az én hibámból nem jött létre, elnézést. Köszönöm a türelmet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rajtunk kívül álló okok miatt meghiusult az adásvétel, de az eladó korrekt volt és informált mindenről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megszületett a baba és nem volt ideje illetve módja fizetni , megértem! Remélem nem gond az árut újra meghírdetem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megszületett a baba és nem volt ideje , módja, lehetősége fizetni! Megértem!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Amúgy korekt, csak az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
