ivantimi (218) 99.55% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 219 | 240 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 223 | 244 adásvétel |
| Az eladóként kapott 149 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
sandman007 (71) (Vevő)
Semleges
2012.05.04. 21:49:57
1582583150
Korrekt eladó, sajnos nem jött létre !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
571916.zsuszy (600) (Vevő)
Semleges
2011.09.06. 23:17:08
1465072031
A szandi nem a leírt méretnek felet meg,az eladó állította az ő 37es lábára jó az enyémre ami 36-37es fel sem ment. A leírt méret cm-ben sem annyi volt amit megadott,mire ezt levélben közöltem már nem is válaszolt rá.Csalódtam az eladóban ,pontatlanul adta meg az adatokat .Elvártam volna,hogy legalább felajánlja,ha már nem is annyi cm amennyit megadott,legalább vissza vegye a terméket!De hát az utolsó emailemre sem reagált már...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6423709.tobogan456 (4) (Vevő)
Semleges
2010.07.15. 19:35:41
1089724206
A felni sajnos az én autómra mégsem volt jó.Az eladó korrekt módon visszavásárolta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.