Elektronbolt (193) 99.49%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 190 | 497 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 196 | 504 adásvétel |
| Az eladóként kapott 205 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Készlethiány miatt nem jött létre az adásétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.herczeg60 (262) (Vevő)
Semleges
2018.04.20. 07:30:49
2537266952
Sajnos 4-es splitter nem volt, igy meghiúsult az adás-vétel, de az eladó rugalmas és gyors volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.herczeg60 (262) (Vevő)
Semleges
2018.04.20. 07:29:46
2610750659
Sajnos nem volt 4-es splitter igy nem sikerült az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.billchase (183) (Vevő)
Semleges
2018.02.08. 19:29:29
2561479688
Készlethiányra hivatkozva nem kaptam meg az árut!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.febertok46 (2234) (Vevő)
Semleges
2018.02.01. 22:31:51
2575226588
Nem jött létre a tranzakció, mert közben lemondtam a termékről. Az eladó megértést tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a saját termékem előkerült,így nem tartottam igényt az új termékre. Ezt közöltem e-mail-en keresztül az eladóval,aki tudomásul vette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.