Dawn001 (197) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(197 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(197 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 196 319 adásvétel
Semleges: 3 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 198 322 adásvétel
Az eladóként kapott 63 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Gyöngyös
Regisztráció dátuma: 2010.06.27.
Utolsó belépés: 2024.12.02. 10:33
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

1zsippzsupp1 (440) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.06.10. 20:42:39

Termékkód

2261478521

Ez a termék lett volna a csatolt áru egy másikhoz, de mégsem kértem. Az eladó korrekt volt, pozitív a visszajelzésem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1zsippzsupp1 (440) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.06.10. 20:37:12

Termékkód

2258388701

Az eladó gyorsan és korrektül tájékoztatott, emiatt pozitív a visszajelzésem, de a rendszer csak "semleges"-ként engedi zárni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bolcskeie (40) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.08.27. 12:29:13

Termékkód

1947817202

Nagyon elégedetlen vagyok!!!!!! A termék baromi jól lett fotózva! A nadrág teljesen kopott volt, majdnemhogy lyukas!!!!! Ezt sehol nem írta az eladó, így vettem egy teljesen használhatatlan agyon kopott nadrágot 1600 forintért! Felháborító!!!
Másik fél: A vevő valószínűleg már akkor elégedetlen volt, mikor tegnap nem túl udvarias stílusban (lásd mai értékelés)érdeklődött a pénze beérkezése utáni munkanapon feladott csomagról. (Természetesen minden információt rögtön megkapott.) A fotók átlagos fényképezőgéppel készültek, semmi trükk nem volt rajtuk. A nadrág annyira volt kopott, mint a képeken látszott(anyagában koptatott, egyébként így nevezik),nem volt lyukas, sem "majdnemhogy lyukas", akármit is jelentsen ez. Nem 1600 Ft. volt, hanem 900. Nem használhatatlan, mivel mi is használtuk, amíg a mérete jó volt. A többi stimmel :) Ha jelzi, hogy gondja van a termékkel, megoldhattuk volna. De nem szólt, hanem inkább semlegesen értékelt

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.