sinkofila (799) 99.63% 
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 802 | 2280 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 817 | 2299 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1143 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Személyesen másnak tűnt, mint a képen
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Revenue84 (1547) (Vevő)
Semleges
2018.11.27. 21:33:31
2698300211
az eladó téves árazással szerepeltette a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Volt egy felesleges köröm a belvárosba ami anyagi kiadást jelentett számomra. Fix időintervallumú személyes átvételi lehetőséget adott meg az eladó, majd nem kaptam értesítést, hogy bezár az üzlet miközben jeleztem, hogy lehet számítani érkezésemre. Tény, hogy egy nappal korábbra ígértem, de a kapott információk birtokában egyértelmű volt, hogy nem jelent majd gondot a csúszás. Bolt előtt telefonáltam, elnézést sem kértek. Üzleti etikát hiányolom... Egy jó vásárló kincs; alázattal a vevőkért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
egon100_a (110) (Vevő)
Semleges
2017.07.12. 12:55:08
2488040678
A meghirdetett termékkel az eladó már nem rendelkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
egon100_a (110) (Vevő)
Semleges
2017.07.12. 12:54:24
2488086551
A meghirdetett termékkel az eladó már nem rendelkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
egon100_a (110) (Vevő)
Semleges
2017.07.12. 12:53:37
2487996530
A meghirdetett termékkel az eladó már nem rendelkezett
Másik fél: Korrekt vásárló, kiváló tranzakció! Köszönjük a vásárlást!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
egon100_a (110) (Vevő)
Semleges
2017.07.12. 12:52:41
2488022516
A meghirdetett termékkel az eladó már nem rendelkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció félreértés folytán nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos már nem voltak meg a bélyegek, de biztattak, nézzek vissza, hátha lesz még később.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Angelo_Salieri (104) (Vevő)
Semleges
2016.04.17. 19:37:24
2199207248
A vásárlás nem jött létre,de a partner időben jelezte nekem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Testudo52 (680) (Vevő)
Semleges
2014.12.21. 11:02:31
2016935456
Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
poljotomegadoxa (403) (Vevő)
Semleges
2012.12.14. 11:16:27
1678954799
2012.11.29 én vásároltam az eladótól bélyegeket írtam e-mailt hogy kitudja fizetni de a mai napig nek kaptam választ ma 2012.12.14 van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
poljotomegadoxa (403) (Vevő)
Semleges
2012.12.14. 11:16:11
1678919873
2012.11.29 én vásároltam az eladótól bélyegeket írtam e-mailt hogy kitudja fizetni de a mai napig nek kaptam választ ma 2012.12.14 van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
morpheus4 (123) (Vevő)
Semleges
2011.01.15. 10:44:10
1435372665
Az áru korrekt volt, egyéb okból, kölcsönös megegyezéssel álltam el a vételtől. A többi vásárolt áruval is minden rendben volt. Rugalmas, korrekt eladó!
Másik fél: Kinézett egy hasonló képeslapot, az jobban tetszett neki és inkább azt szerette volna megvenni.
Semmi gond. Minden rendben ment.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Két "felvomnásra" bontanám a történteket: 1.) az elnyert képeslap "eltűnt" az üzletből, gyanítják az eladók, hogy véletlenül másnak adták el. Ez eddig negatív volna, de: 2) az üzletvezető - pillanatig sem takargatva mulasztásukat - valamelyes tárgyi kárpótlást ajánlott fel. Összeségében számomra a 'semleges' végeredményre eklatáns példa: a gesztus európai volt, köszönöm; az eseti tévedést viszont egy magára adó "cég" (etc.) nem követheti el4
Másik fél: Nagyon sajnálom. Még egyszer elnézést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Adminisztrációs hiba történt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
