monci75 (355) 97.08% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 365 | 600 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 25 | 25 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 401 | 636 adásvétel |
| Az eladóként kapott 170 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő fiókját feltörték, és az eladó banki adatait szerették volna kicsalni egy, a Vaterára hasonlító kamu weboldalon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő fiókját feltörték, és az eladó banki adatait szerették volna kicsalni.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: adathalász feltörésLétre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.Kamu adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" fiókját feltörték adathalászás céljából.Feltörték a felhasználóját , nem adok negatívot mert nem az ő hibája és az eset előtt 1 negatívja sem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Feltörték a felhasználóját , nem adok negatívot mert nem az ő hibája elötte nem volt egy negatívja sem...Az adás vétel nem jött létre, az eladó elutazott, és gyorsan kellett volna a termék. Nagyon korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ametist73_t (646) (Vevő)
Semleges
2012.11.22. 16:52:52
1661112467
nem érkezett meg a csomag, azért nem negatív, mert nem tudhatom, hogy a posta hibája-e vagy az eladó a ludas benne, minden esetre tanultam belőle, hogy ne dőljek be a felajánlott sima levélfeladásnak...
Másik fél: Kedves ametist73!Azt hiszem nem erőltettem rád a sima postát, csak felajánlottam, mint lehetőséget, mert kis értékű csomaghoz is húzós a posta.De ezzel együtt figyelmeztettelek, hogy felelősséget nem tudok vállalni!Ez a te döntésed volt!Bocsánat, de 1000 ft haszonért nem foglak átvágni, hogy fel sem adom a csomagot!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Westmc1 (3239) (Eladó)
Semleges
2012.08.14. 20:58:52
1605534902
Sajnos nem jött létre, az én hibámból, ha lehetne POZITÍV értékelést adnék!!! AJÁNLOM!!!+++++++++++++ Kedves, türelmes, megbízható!!! Még egyszer elnézést kérek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem jött létre :(Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
