Zorkaboszorka (840) 99.88% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 1 | 841 | 2476 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 1 | 853 | 2490 adásvétel |
| Az eladóként kapott 15 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A vevő ajándéknak vásárolta meg a kötetet. A kötet már megvolt. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő ajándékba vásárolta volna meg, de a kötet már megvolt.regikonyvek (23285) (Eladó)
Semleges
2024.03.27. 10:03:10
3343374557
Adásvétel nem jött létre, nem volt készleten a könyv.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
regikonyvek (23285) (Eladó)
Semleges
2024.03.27. 09:47:41
3343374497
Adásvétel nem jött létre, nem volt készleten a könyv. Szíves elnézését kérjük a hiba miatt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jimihappening67 (363) (Eladó)
Semleges
2022.12.31. 15:17:10
3222994529
a szerző másik könyvét A felejtés könyve sajnos könyvet nem találtam elnézést ezért
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: összekevertem a szerző másik könyvét nem atlálatmAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
regikonyvek (23285) (Eladó)
Semleges
2021.04.23. 14:28:40
3030929633
Adásvétel miattunk nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nincs készleten.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Konyvmindenes (10513) (Eladó)
Semleges
2020.12.07. 22:07:23
2982978170
A vevő véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bcsaba73 (424) (Eladó)
Semleges
2019.06.30. 18:06:49
2780423165
Lemondta a megnyert árút.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Lemondta a megnyert árút.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vásárló,ajánlom.++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szlaycsi (1342) (Eladó)
Semleges
2016.12.11. 08:44:14
2382905471
Nem engedi a pozitív értékelést a rendszer :( A vevő figyelmetlenül licitált. Maximálisan ajánlott vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kiskatoka (420) (Eladó)
Semleges
2013.01.26. 20:17:42
1701976184
Korrekt, kedves, szimpatikus vásárló. Köszönöm. Szeretettel ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az adásvétel,de a vásárló telefonon megkeresett és megbeszéltük,hogy eláll a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő anyukája titokba vásárolt már egy ilyen táskát,ezért nem volt szüksége még egyre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos semlegest kell adnom:-( a vevő jelezte, hogy véletlenül elírta az ajánlatát a felsőre. jeleztem a vatera fele hogy töröljék a licitet, de akkor válaszoltak amikor a licit már lezárult.
Másik fél: Semmi gond,a semleges értékelés teljesen természetes,mert én hibáztam.Köszönöm a megértést,többször nem fog előfordulni.Maximálisan korrekt eladó,ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rnagyzsofia (94) (Eladó)
Semleges
2010.04.30. 13:02:02
168389574
Őszintén szólva én az általa észlelet problámákkal nem találkoztam, ráadásul az ár is nagyon alacsony volt. szerintem...
Másik fél: Köszönöm szépen a bosszúsemlegest!
Rendkívül becsületes vagy,gratulálok.Már bánom,hogy nem kértem vissza a pénzt,ez a hála érte.Részemről én minden kötelezettségem teljesítettem,azonnal utaltam,amint az adatokat megkaptam,akkor miért érdemlek semlegest?Mert volt merszem megmondani az eladónak,hogy "újszerű,szinte új"ként kifakult,lyukas ruhát adott el?Az ár meg igenis magas volt,ahhoz képest,hogy gyakorlatilag mosogatórongyot vettem...
Nem ajánlom mint eladót,etikátlan.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
