1537854.blacksheep69 (60) 90.54% felhasználó összefoglaló oldala

90.54% pozitív visszajelzés
(67 Felhasználó adta)
90.54% pozitív visszajelzés
(67 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 67 70 adásvétel
Semleges: 8 adásvétel
Negatív: 0 0 7 7 adásvétel
0 0 80 85 adásvétel
Az eladóként kapott 22 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Győr
Regisztráció dátuma: 2010.07.01.
Utolsó belépés: 2010.09.16. 20:47
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

836265.vassclau_v (6) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.12.27. 08:00:01

Termékkód

180134324

Minden rendben zajlott.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Nyanyamonyo (342) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.12.07. 14:39:24

Termékkód

179542696

Az adás-vétel nem jött létre, pedig visszatérő kedves vevő. Látom, valami baj is történt, ezért semleges.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Nyanyamonyo (342) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.12.07. 14:38:45

Termékkód

179542711

Az adás-vétel nem jött létre, pedig visszatérő kedves vevőm. Látom, valami baj is történt, ezért semleges.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ofjunior (263) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.10.21. 15:03:50

Termékkód

181184457

Nagyon sokára sikerült a vétel. Sehogyan nem tudtam felvenni a kapcsolatot vele! Majd végül írt egy levelet hogy balesete volt de mostmár küldené ha engem még mindég érdekel. Megírtam neki a címem amire küldeni kellene. A csomag innentől másfél hétre érkezett meg duplánál is több postaköltséggel! A bunda belsejében szakadások csúnya kézi varrások vannak. A mérete biztos hogy nem m-s.Óriási nem is tudom kire lenne jó. Az meg csak hab a tortán hogy nagyon büdös!!!! Sajnálom az időt és a pénzt!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tigerke (72) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.10.07. 18:35:02

Termékkód

179627845

köszönöm!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

epair22 (76) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.28. 07:55:31

Termékkód

175740035

Elfogadom a negatív értékelést, de hozzátenném, hogy a posta hibájából történt, hogy nem kapta meg a hatalmas összegű árut. Amint a kötelező 30 nap betartásával megküldték, hogy elhagyták a levelet és kifizették visszautaltam a pénzt. Több negatív hozzászólást így nem igényelnék. Sajnálom én is, hogy így alakult, eddig 60 tranzakció során ilyen nem fordult elő.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A posta elveszítette a csomagot
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1harvester (416) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.08.08. 08:25:27

Termékkód

176638644

A leírásból: "Használt,de hibátlan. Megnyomom a kezét és beszél :-)" Sajnos ez nem igaz, az elem le van merülve, meg sem nyikkan szegény plüss Kenny
Másik fél: Először is: nem elemmel működik. Másodszor pedig: ha nem tűnt volna fel,300 forinttal többet fizettem a postára saját költségen,hogy úgy tudjam becsomagolni,hogy ne nyomódjon. Harmadszor pedig a termék tökéletesen működött. Negyedszer,de nem utolsó sorban: remélem többé nem lesz dolgom ilyen rosszindulatú,negatív emberrel.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1harvester (416) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.08.08. 08:23:51

Termékkód

176639023

Sajnos nem "hibátlan, kifogástalan" a termék, mint ahogy azt az eladó írta, a zippzárja nem működik.
Másik fél: Tökéletes és kifogástalan termék volt,ahogy elnézem az értékeléseid elég kriminális is kiállhatatlan vagy,ezt már annak alapján leszűrhettem volna ahogy az első leveled megfogalmaztad pár órával a vásárlás után.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.