andyka30 (385) 98%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 393 | 606 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 415 | 628 adásvétel |
| Az eladóként kapott 190 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az én hibámbólnem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
++++++Az eladó részéről az adásvétel meghiúsult.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálatos módon nem jött létre az adás-vétel. Az eladó elmondása szerint 'meglopták'.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
molnar-nora (38) (Vevő)
Semleges
2011.07.16. 10:53:02
1465265730
Sajnos az adás-vétel nem jött létre, rajtunk kívül álló okok miatt, ettől függetlenül az eladó megbízható, és kedves! Ajánlom mindenkinek!!!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon sajnálom, az eladót, és a ruhákat is...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maryschka1 (164) (Eladó)
Semleges
2011.07.15. 21:28:19
1455623118
......................................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: .......................................Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Olcsonvat (425) (Eladó)
Semleges
2011.06.15. 19:23:37
1445191311
AJÁNLOM!!!
Másik fél: Kíváncsi lennék miért kaptam semleges értékelést ráadásul több hónap után!
Azt írtad az adásvétel nem jött létre, pedig én fizettem, te pedig elküldted, gondolom így akarsz jutalékot spórolni.... Remélem kizárnak!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
easybaby (2874) (Eladó)
Semleges
2011.04.27. 13:24:35
1445834070
Pozitívot nem adhatok, mert a rendszer nem engedi, sajnálom, hogy az én hibámból nem jöhetett létre az adásvétel.:-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtam a ruhacsomagot elküldeni, sajnos a doboz, amiben a ruhák voltak még nem került elő.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kicsit várni kellett, de végül megérkezett a termék. Az eladó megbízható!
Másik fél: Nem értem a semleges értékelést, a pénz miután megérkezett a számlámra 2 nap múlva postáztam!!!!! Nem késtem heteket, hogy egy semlegest érdemeljek! Kérlek nézd meg mikor utaltál, és mikor kaptad kézhez a szemüveget!
Nem érzem jogosnak, de mindegy!
Remélem a jövőben figyelmesebb leszel!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
blondie1007 (73) (Eladó)
Semleges
2011.03.29. 17:50:01
1443524821
Az adásvétel nem jött létre, mert a vevő meggondolta magát, így sajnos nem adhatok pozitívat,viszont szimpatikus partner, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő meggondolta mgát.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
15082554.ecureuil76 (246) (Vevő)
Semleges
2011.03.24. 10:44:58
1286248696
Én utaltam, a terméket viszont nem kaptam meg!!!
Másik fél: Több hónapja hogy megnyerted a terméket, nem jelentkeztél, többször írtam neked, nem válaszoltál....
Majd egyszer azt írtad elutaltad, ami persze nem igaz, mivel nem érkezett meg a pénz.
Kértem küldd el az utalás másolatát,erre megint semmi válasz, miért hazudsz??????
Ha én elutalok valakinek pénzt, és nem kapom meg a terméket, akkor reklamálok, te semmit nem tettél, több hónap után rám vágsz egy semlegest.
A jutalékot persze én fizetem, a te hülyeséged miatt.
Hazug vagy, senkinek NEM AJÁNLOM!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
DZoltan (1126) (Eladó)
Semleges
2011.02.13. 10:54:29
1437276331
Minden gördülékenyen, rendben ment. A rendszer miatt "csak" semleges minősítést adhatok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méretbeli problémák.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az ügylet vis major miatt sajnos nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
alkudjunk_t (201) (Eladó)
Semleges
2010.08.02. 08:32:16
1091128415
Sajnos nem is jelentkezett az áruért,sem emailt,sem sms-nem kaptam :-(( Pedig velem mindent meglehet beszélni:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.