barnuska12 (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
vnera777 (1149) (Eladó)
Semleges
2017.11.20. 11:22:09
2545207619
Az adásvétel létrejött, elküldtem egy megadott automatába a megvásárolt barna cipőt, plussz még egy ugyanolyan cipőt, a feketét is, valamint egy nadrágot plussz ajándékba! A vevő 2 nap mulva telefonon felhivott, hogy felemás cipőt kapott, egy párat, egy barnát és egy feketét, nadrágot meg nem is kapott. Kérdeztem, hogy sérült volt-e a csomag. Azt mondta hogy nem. Másnap bementem a postára reklamálni, ahol azt mondták, hogy a másik fél tehet csak panaszt. Mindezt megirtam neki, azóta sem válaszol
Másik fél: A cipő nem 38.-as ahogy az termék leírásban szerepelt hanem 39.-es, ez a kisebbik probléma lenne mer az egyik pár barna a másik pedig fekete, igy más számára is használhatatlan.Én egy pár felemás cípőt kaptam. AZ ELADÓ A LEVELEIMRE NEM VÁLASZOLT A tELEFONT PEDIG LECSAPTA, amikor felhívtam.Nem értem miért küldött volna két pár cipőt ahogy állítja, mikor Én egyet vásároltam ??? És milyen nadrágot ? Tudja a méreteimet az eszem áll meg, hogy miért hazudozik ??
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Riarialto (32) (Eladó)
Semleges
2017.04.10. 19:41:53
2465597312
Vevő a vaterán megadott e-mail címen nem elérhető,sajnálom
Másik fél: Hazugság,10 drb.levelet írtam a vaterán keresztülAz eladó ok nélkül megtagadta a leütött árú átadását személyesen,átutaláshoz nem adta meg a számlaszámát.A vatera semmit nem tett az ügyben !!!.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Riarialto (32) (Eladó)
Semleges
2017.04.10. 19:40:07
2465597294
A Vevőt tájékoztattam a Vaterán megadott e-mail címen a szerver a levelet,legalább is nálam mindig visszadobta,így feladtam a kisérletezést...
Másik fél: Az eladó ok nélkül megtagadta a leütött árú átadását személyesen,átutaláshoz nem adta meg a számlaszámát.A vatera semmit nem tett az ügyben !!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Riarialto (32) (Eladó)
Semleges
2017.04.09. 19:14:20
2465295743
A Vevőt kontaktáltam és tájékoztattam,hogy objektív okból sajnos nem átadható a termék....
Másik fél: Az eladó ok nélkül megtagadta a leütött árú átadását személyesen,átutaláshoz nem adta meg a számlaszámát.A vatera semmit nem tett az ügyben !!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
