elewis93 (439) 98.67% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 445 | 474 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 23 | 24 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 474 | 504 adásvétel |
| Az eladóként kapott 428 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos a cipő nem abban az állapotban volt mint a leírásban.Javítással kezdődőt.Vonja le mindenki a következtetéseket ahogy akarja!
Másik fél: Csak azt nem értem miért nem küldte akkor vissza a cipőt , hiszen megbeszéltük, hogy visszavásárolom?????????
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
horvatheniko (90) (Vevő)
Semleges
2012.07.13. 13:57:34
1612447946
Elszomorított,hogy az áru leütése után kellett megtudnom, hogy a termék nem felel meg a leírtaknak, de arról nem kaptam értesítést, mi is történt, bár ez mindegy is, hiszen az eladó termékhibára hivatkozva nem szállított. Ezt előbb is közzé tehette volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Orgrimmar (262) (Vevő)
Semleges
2012.07.02. 22:15:42
1603321643
Bár az üzlet nem jött létre,korrekt volt és tájékoztatott mindenről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a hajra szánt pénzt ellopták tőlem,így nem tudtam kifizetni/átutalni...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A felsőt egy kolléganőm vette a nevemben, megígérte, hogy intézi, hogy ne nekem kelljen vele foglalkozni, ezek szerint nem jött össze. Ez így nekem is elég kellemetlen. Így utólag elnézést kérek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pszichopilla (0) (Vevő)
Semleges
2012.03.08. 18:50:06
1545172922
Minden rendben volt
Másik fél: Mi volt rendben, ha ki sem fizetted a terméket, és nem jött létre az űzlet???????????
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az én hibám.....sajnálom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy kis kavirnya miatt a kinézett óra már nem volt meg, de az eladó próbált segíteni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Najnajka_v (26) (Vevő)
Semleges
2012.01.26. 19:28:40
1528834349
Sajnálom de a méret egyáltalán nem akkora amekkorát feltüntet t!
Másik fél: Sajnálom S M-esnek volt feltüntetve, ha kétél volna, hogy mérjek szivesen megtettem volna mielőtt megvásárolod!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teamarnold (41) (Vevő)
Semleges
2011.09.27. 15:38:55
1474705918
Sajnos nem tudtuk sikeresen lezárni a tranzakciót. Az eladó időben értesített, hogy nem tudja beszerezni az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1967779.pathii_a (-2) (Vevő)
Semleges
2011.08.09. 14:56:17
1459844944
Az én hibámból nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szilvia7910 (963) (Vevő)
Semleges
2011.08.05. 07:21:13
1466415679
Az áru nem felelt meg a leirásnak igy nem jött létre az üzlet!Sajnálom
Másik fél: Az árut személyesen adtuk volna át, de a vevő azt állitotta, hogy a cipő le van válva én ezzel nem értek egyet, egy nevetséges összeget adott volna érte, köszönöm, de nem szeretnék vele többet üzletelni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nos,a BTH nem 27,hanem csak 26cm,mint azt a címke jelöli is!!!Ezért kérdeztem,mivel a fotón nem látszott.Tehát hamis információt kaptam,és így a cipőt problémásan tudja a fiam hordani,mivel már majdnem kicsi! Kösz,igazán kedves!
Másik fél: Nos a termék alatt látható, hogy nem kérdeztél rá a belső talphosszra, csak alkudoztál, én engedtem is az árából nem keveset , potom pénzért vettél egy kitűnő állapotu cipőt, ezek után egy semleges értékelés ez ami KEDVES!! Köszike, de inkább többet ne vásárolj tőlem!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner, sajnos nem volt megfelelő számomra a termék, ettől függetlenül ajánlom!
Másik fél: A vásárlónak nem felelt meg a termék, kérésére visszautaltam a teljes vételárat!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az volt a hirdetésben, hogy a termék új, én nem találtam annak.
Másik fél: Az, hogy címke és papírok nélkül küldtem a terméket, az még nem jelenti azt, hogy nem új. Nyilván ebben az árfekvésben címkés, papiros sapkákat sem lehetőségem, sem módom nincs árulni.
Sajnálom, én újnak találtam.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
xxxxxxxxxxxxxxxx
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vétel nem sikerült de az eladó megbízható volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Eltért egymástól a jobbos és balos csizma mérete. Szembetűnő különbség látható. Miután ezt jeleztem az eladónak, a vételár nagy részét rögtön visszautalta, ami korrekt. Készséges volt a probléma megoldásában.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Volt némi vitánk arról, hogy az újnak hirdetett csizmának, mitől látszik kopás a talpán.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az újnak mondott szuszpenzoron a derekán ki volt nyúlva a gumi, de mivel egy ismerősöm hozta el, nem tudtam az átvételnél megnézni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elégedett voltam,de sajnos méretbeli probléma miatt meghiúsult az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1070698.galiba11 (-2) (Vevő)
Semleges
2010.08.16. 21:56:23
177367558
Sajnos nem sikerült az adásvétel mert gond lett a nadrággal.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
editbaba15 (138) (Vevő)
Semleges
2010.08.15. 14:19:57
175589289
Megérkezett a ruha de teljesen eltér attól amit ő meghirdetve eladásra kínált!
Másik fél: Sajnálom, de ezzel nem értek egyet. Mindent kimosva, kivasalva postázok.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
editbaba15 (138) (Vevő)
Semleges
2010.08.15. 14:17:00
175580739
Köszönöm a vásárlást! Pozitív visszajelzést viszont nem tudok neked adni! Azt írtad nekem mielőtt leütöttem volna ,hogy semmi hibája nincs a nadrágnak meg a ruhának! Hát ehez képest mikor
megkaptam a csomagot!!A nadrág több helyen is koszos, foltos a ruha a nyakánál foltos! Próbáltam többször is kimosni de nem jött ki!Gondolom mikor feladtad nem akkor lett foltos!Ha ezt tudom biztosan nem vásároltam volna meg! Mivel se a ruhából se a nadrágból nem jött ki egészen a mostanáig!
Másik fél: Sajnálom, de ezzel nem értek egyet. Mindent kimosva, kivasalva postázok.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
