Nike452 (72) 95% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
32 nappal ezelőtt zárult az aukció, de az adásvétel a mai napig nem zárult le. Úgy gondolom nem érdemes tovább várnom, mivel kereken 20 napja nem kaptam választ arra, hogy mikorra várható az óriásposzter árának és a postaköltségnek az utalása. Sajnos időközben már a jutalék is kiszámlázásra került, így fizethetek a semmiért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pillanatom (49) (Eladó)
Semleges
2015.07.25. 22:23:09
2087828423
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
zsobacsi75 (7029) (Eladó)
Semleges
2013.07.01. 12:47:03
1741708118
Nem érkezett be a vételár! A semleges értékelés csak a jutaléknak szól (nem akarok jutalékot fizetni meg nem történt adásvétel miatt), nem a vásárlónak!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.treznik_a (3269) (Eladó)
Semleges
2012.03.12. 17:41:01
1536235952
Sajnos nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem jött létre az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csokinyuszi20 (131) (Eladó)
Semleges
2011.10.21. 15:00:30
1480375722
.............
Másik fél: ..............................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Majd legközelebb!Üdv
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
