gGAbesz (148) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
ramszesz26 (2724) (Eladó)
Semleges
2016.01.31. 08:35:30
2186691596
Több szállítási adat volt megadva, sajnos azt gondoltam, hogy majd a várló ésszerűen a termék méretéhez és súlyához megfelelőt fogja majd választani. Hát sajnos nem így történt a legolcsóbbat 510 ft,- ajánlott levélként kérte, az amúgy több mint 1 m nagyságú és több kilós terméket. A vita és a félre értések elkerülése érdekében természetesen elpostáztam úgy ahogy kérte. Az esetből tanultam! Ennek ellenére kiváló vásárló!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sealee76 (536) (Eladó)
Semleges
2015.09.22. 13:11:22
1992581879
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem megfelelően írtam le a termék paramétereit, így a vevő joggal elállt. (Még tavaly)
Sajnos a rendszer nem engedi a pozitívot,de korrekt megértő partner. Az én hibámból nem jött létre az üzlet,mert elírtam a méretet. Csak POZITÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elírtam a méretet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozitív, de sajnos a termék nem felelt meg a vevő méreteinek. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SODAWASSER (67) (Eladó)
Semleges
2009.11.11. 23:05:27
154171788
van ilyen is
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Majd két hetet vártam, míg a vevő átutalta a vételárat, majd ezek után részben valótlan dolgokat állít a termékről, annak állpotáról.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, szimpatikus.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem vette észre a fizikai távolságot. Ilyen messze már nem érte meg eljönni érte. Jelezte korrekt módon.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ide valami okosat fogok írni legközelebb....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: hát mit tudom én. nem hívott, nem jött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
6073165.beors (158) (Eladó)
Semleges
2006.09.24. 17:56:19
11780318
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
406439.-winder- (10) (Eladó)
Semleges
2006.08.04. 08:13:27
7064283
Nem tudom értékelni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Én voltam a hibásAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból kifolyólag nem jött létre az üzlet. De ennek ellenére a vevőt mindenkinek ajánlani tudom azért mert körültekintő és korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A sikertelenség oka én voltam, ugyanis megfeledkeztem arról, hogy a palack eltávolításra került a mellényből. Ezen ok miatt a vevő tárgytalannak tekinti az üzletet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nincs semmi problémám a vevővel, csak a termék igen kicsinek bizonyult számára a felpróbáláskor. Nem vette át...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
