szabildi_v (179) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 179 | 317 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 182 | 320 adásvétel |
| Az eladóként kapott 139 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
tinbox_a (683) (Eladó)
Semleges
2015.03.25. 07:31:55
2031846569
csak a leütés után kérte, hogy külföldre küldjem a tételt, bár a leírásban szerepel, hogy csak személyes átvétel lehetséges, ennek ellenére vállaltam a postázást, a feladásnál kiderült, hogy az előzetesen kalkulált összegnél magasabb lett a postaköltség, azóta többször kértem, hogy utalja át a különbözetet, de nem reagált... nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igazándiból negatívot érdemelt volna, de az nem változtatna semmin...... Közel egy hónap telt el a leütés és a termék átvétele között, telefon kikapcsolva, e-mailre nem válaszol, csak két hét múlva küldött egy e-mailt, hogy nem volt gép közelében?!/ A vaterát azért látogatta../A Pont az I-n az, hogy az újszerű, hibátlan objektív hátsó lencséje karcos,plusz gombás.........Már nem foglalkozom vele, kidühöngtem magam.... Nem ajánlom senkinek......
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Halalfejes (402) (Vevő)
Semleges
2014.02.18. 13:22:46
1841612582
Sajnos az adás-vétel nem jött létre, de a pénzt az eladó visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
