Safikusz (403) 99.51% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 405 | 450 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 411 | 457 adásvétel |
| Az eladóként kapott 353 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos sokkal nagyobb M-es méret, nem jó a fiamra.Egyébként szép kabát.
Másik fél: Átvétel után abban egyeztünk meg, hogy nem kéri vissza az árát, mert el tudja adni,ha már nagy,de szó sem volt arról, hogy a kabát viseletesnek hat,mivel hibátlan állapotú,a méretek pedig fel voltak tüntetve a termék leírásban. Jó, hogy eszébe jutott 2 hónap elteltével ezt a tudtomra adni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a méret nem lett jó, nagyobb M-es a méretről van szó, így nem tudja a fiam viselni.
Eléggé viseletes és csupa macskaszőrös volt a termék.
Másik fél: Átvétel után abban egyeztünk meg, hogy nem kéri vissza az árát, mert el tudja adni,ha már nagy,de szó sem volt arról, hogy a kabát viseletesnek hat,mivel hibátlan állapotú,a méretek pedig fel voltak tüntetve a termék leírásban. Jó, hogy eszébe jutott 2 hónap elteltével ezt a tudtomra adni.A semlegest pedig külön köszönöm,már bánom, hogy pozitívat adtam.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fonagygergo (10) (Vevő)
Semleges
2010.12.31. 15:03:07
1433701909
A termék megérkezett, csak nem az a fajta, mint amiről szó volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem vagyok megelégedve, mivel a lejátszó ciripelő hangot ad ki lejátszás közben ami idegesítő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én is sajnálom, hogy nem sikerült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
