bringa74 (666) 99.55% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 669 | 973 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 676 | 982 adásvétel |
| Az eladóként kapott 609 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Katicaugynok (46) (Vevő)
Semleges
2013.11.11. 14:52:31
1824375314
A termék postázása rendben volt. Viszont egyáltalán nem felelt meg a leírásnak, és a fényképen sem látszott, hogy ennyire kopott. Csalódtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Katicaugynok (46) (Vevő)
Semleges
2013.11.11. 14:51:19
1824374618
A termék postázása rendben volt. Viszont egyáltalán nem felelt meg a leírásnak, és a fényképen sem látszott, hogy ennyire kopott és foltos. Csalódtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Katicaugynok (46) (Vevő)
Semleges
2013.11.11. 14:49:42
1824374030
A termék postázása rendben volt. Viszont egyáltalán nem felelt meg a leírásnak, és a fényképen sem látszott, hogy ennyire kopott. Csalódtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3979690.Ingmark (12) (Eladó)
Semleges
2012.11.28. 13:51:27
1664663258
Egy figyelmetlenseg miatt nem jott letre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy figyelmetlenseg miatt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon gyors, kommunikatív eladó, a termék azonban hatalmas nagy csalódás volt. A blúzok többsége használhatatlan, beszürkült, alaktalanul kinyúlt ruhadarab volt. Nálam ez már csak a kutya alá, nem otthonra vagy a játszótérre való. Kérlek, legközelebb ilyen ócska holmikat még egy forintos aukcióba se tegyél fel. Vissza még véletlenül sem postáztam volna 1150 forintért, annyit nem ér az egész.
Másik fél: sajnálom, de ha így gondolod elfogadom. :(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laura-madaras (74) (Eladó)
Semleges
2011.12.14. 06:43:26
1495444850
Korrekt,ajánlom MINDENKINEK.Ha nem jönn létre a licit, nem lehet pozítivat adni, pedig NAGYON POZÍTIV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt jó a méret,ezért nem sikerült.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
