ciklon991 (93) 97.94% felhasználó összefoglaló oldala

97.94% pozitív visszajelzés
(95 Felhasználó adta)
97.94% pozitív visszajelzés
(95 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 95 112 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 102 119 adásvétel
Az eladóként kapott 22 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Pétervására
Regisztráció dátuma: 2009.11.30.
Utolsó belépés: 2014.04.01. 06:45
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Hencidabonci13 (405) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.11.01. 18:56:46

Termékkód

1621682393

Nem jelentkezett, nem reagált, nem tudok tovább várni!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

varnyukrisztina (105) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.10.14. 13:35:56

Termékkód

1645791683

Nem a vevő hibájából nem jött létre a vásárlás,egy nagyon kedves ,figyelmes partner,csak ajánlani tudom!:)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

berlingo00 (185) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.04.24. 19:56:26

Termékkód

1578787646

az adásvétel nem történt meg,mert a termék elkelt máshol.licit előtt kértem hogy egyeztessünk a termék meglétéről. köszönöm,remélem lesz még alkalmunk üzletet kötni,további jó és sikeres adásvételt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: termék elkelt egy másik hirdetés kapcsán
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

860753.hajossandor (102) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.20. 17:57:23

Termékkód

1542575435

Ez igazából egy figyelmeztetö jellegü semleges,negatívat érdemelne.A készülék nem gyárilag független,mint ahogy a hirdetésben szerepelt.Nem tüntetett fel egy nagyon lényeges infót a készülékröl.A telefont és tartozékait ömlesztve kaptam egy borítékban,belegyürve a postaládába,mivel nem ajánlva adta fel.Ez számára a postaköltség átvétele. Negatívat érdemelne,remélem ebböl a semlegesböl tanul!!!
Másik fél: Miért mondja,hogy nem gyári független a telefon? Az igaz,hogy borítékban küldtem a telefont,de ez egy párnázott boríték volt és igen is ajánlva adtam fel!!!! Még meg van az igazoló szelvény is!! Még egy 200ft-os pólót is csak saját kérésre postázok simán nem pedig egy 17000ft-os telefont!!Ennyire felelőtlennek néz? Reklamáljon a postán a kézbesítés miatt!!Ja és mindez másfél hónap múlva jut eszébe???

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

lallszucs (128) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.08.19. 10:25:39

Termékkód

1465880022

Nem is értem a semlegest miután 8 napodba került az utalás! Gondolkodj! Főokos!
Másik fél: Te vagy a főokos!Itt a bizonyiték,hogy miért adtam semlegest! Szia! Kérlek küldj már egy címet, mert ma jöttünk haza a nyaralásból és elküldeném a kisszandit, de valahogy nem találom a címed! Még ma feladnám már be is csomagoltam! Szép napot! Marcsi

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.