Beacska12_t (138) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 137 | 233 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 140 | 238 adásvétel |
| Az eladóként kapott 29 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
cikitakft (1356) (Eladó)
Semleges
2014.12.12. 16:44:32
2013016886
Sajnos nem tudtam kiszolgálni a vásárlót az általa választott termékkel.A pénzt maradéktalanul visszautaltam és ezúton is elnézését kérem a kellemetlenségért.Ha a rendszer engedné az eladó félnek nem létrejött adásvételnél , akkor pozitívra értékelném , de sajnos nem engedi.Mindenkinek ajánlom!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: lásd a szöveges értékelésnélAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Közös megegyezéssel elálltunk az adásvételtől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Közös megegyezéssel elálltunk az adásvételtől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eltört a lábujjam, és ezért most nehezen mozgok, az eladó nagyon megértő és kedves volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Eltört a lábujjam, és ezért most nehezen mozgok, az eladó nagyon megértő és kedves volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
