Sztrenya1 (90) 98.91% felhasználó összefoglaló oldala

98.91% pozitív visszajelzés
(91 Felhasználó adta)
98.91% pozitív visszajelzés
(91 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 91 93 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 97 99 adásvétel
Az eladóként kapott 49 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2009.12.02.
Utolsó belépés: 2016.02.02. 19:00
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

TutituriErd (1181) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.02.18. 12:58:15

Termékkód

1858575608

"Méret, és más problémák voltak az adás-vétel nem jött létre!"

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: "Méret, és más problémák voltak az adás-vétel nem jött létre!"
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

neo086 (60) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.01.04. 14:38:42

Termékkód

1836748151

Sajnos kommunikációs gondjaink voltak.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

labdaszi (225) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.09.06. 09:23:42

Termékkód

1798829171

Az adásvétel miattam nem jött létre, (kaptam ajándékba egy pont ugyanolyan terméket), a partner korrekt és megértő volt, jó szívvel, ajánlom, további sikeres vaterázást kívánok!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

saab95turbopower (153) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.25. 20:13:25

Termékkód

1478453742

Sajnos méretprobléma miatt hiúsult meg az adás-vétel. Az eladó nagyon kedves és megértő volt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Vesco1 (292) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.12.28. 11:58:16

Termékkód

1322598849

Az aukció végén jelezte, hogy nem kívánja megvenni terméket csak azért nem jelezte előbb, mert Én azt írtam az oldalamon, hogy licitet nem törlök. Talán meg kellett volna kérni, hogy töröljem a licitet nem lett volna semmi baj. Mással is előfordult és megoldottam töröltem a licitet. Csak szólni kell mert ha nem szól magamtól nem tudom kitalálni. Az korrektebb dolog lett volna mint utólag mondani, hogy nem kéri a terméket.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.