l-zita (124) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(124 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(124 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 124 195 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 129 200 adásvétel
Az eladóként kapott 60 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Nyáregyháza
Regisztráció dátuma: 2009.01.19.
Utolsó belépés: 2025.10.30. 10:25
Teljes jogú felhasználó!
5 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

somlo22 (194) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.01.20. 15:35:56

Termékkód

2169795092

Sajnos a méret nem lett jó, így közös megegyezéssel nem jött létre a vásárlás. De a segítőkész együttmükődést így is köszönöm! :)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

gitta_2009 (3607) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.12.22. 17:52:48

Termékkód

1982272973

Több időpontot egyeztettünk, de mégsem tudott eljönni, telefonon ígérte, hogy biztosan jön a játékért, de 2 hónap után feladtam a várakozást, az utánajárást, most elajándékoztam a játékot.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

evasza (2280) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.07.01. 15:42:03

Termékkód

1762531799

Sajnos nem az a termék volt raktáron ami az aukcióban szerepelt

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a termék nem a leírás szerinti volt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

babarozsa111 (35) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.02.22. 20:04:08

Termékkód

1701923507

Kicsit türelmetlen.A szállítási kölcségről nem is beszélve.Nem megbízható Nem ajánlom
Másik fél: Nem nevezném türelmetlenségnek azt, hogy 1 hónapig próbáltam átadni 2 db nadrágot 150 Ft-ért!!! Én ott voltam a megbeszélt időpontban a megbeszélt helyen, így nem gondolom, hogy én ne lennék megbízható. A postaköltség pedig nem rajtam múlik, azt a postai díjszabályzat határozza meg, és a terméklapon fel volt tüntetve, hogy ennyibe kerül. Talán el kéne olvasni a szállítási és fizetési feltételeket, mielőtt a másikat nevezi megbízhatatlannak. Mellesleg az értékelés nem bosszúállásra való. Úgy érzem, hogy korrekt értékelést adtam, önnek is ezt kellett volna tennie. Magába nézhetne egy kicsit...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

606171.rolcsika21 (31) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.10.29. 16:35:58

Termékkód

179497539

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka:
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.