Bubbakok (174) 98.88% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 173 | 189 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 180 | 196 adásvétel |
| Az eladóként kapott 175 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
gyzsofia_v (43) (Vevő)
Semleges
2016.06.07. 13:37:19
2256121058
Sajnos nem jött létre az üzlet, de az eladó korrektül kommunikált, és valóban sajnálta, hogy nem sikerült összehoznunk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
picurica_v (177) (Vevő)
Semleges
2014.11.07. 18:37:17
1968700466
Sajnos nem tudtam megvenni a lámpát mert hiába írtam meg a címem válasz nem érkezett,hogy hová utaljak!Nagyon sajnálom!
Másik fél: Jogos a kritika. Teljesen megfeledkeztem róla, sajnálom.
Egyébként a lámpa még megvan, tehát ha még érdekli, továbbra is eladó.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
moszkvics407 (641) (Vevő)
Semleges
2013.04.25. 11:53:53
1729300085
Sajnos az adás-vétel nem jött létre, mivel az eladó nem találta meg a nadrágot,de korrekt volt és nem hitegetett, ezért adok semlegest. Majd legközelebb!
Másik fél: Sajnálom, ami történt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
serpensortia (173) (Vevő)
Semleges
2011.12.29. 16:03:12
1523499899
Talán túl sokat vártam el, mikor azt feltételeztem, hogy üvegről lévén szó, az eladó körültekintően fog eljárni a csomagolással (főként, hogy kértem is, az alapos csomagolást, mert ajándék lett volna). A készlet egyik darabja eltört a szállítás során. Az eladó azonban korrekt volt és felajánlotta, hogy visszavásárolja. Korrekt, megbízható vaterásnak tartom, de legközelebb törékeny áru esetén a csomagolásra is figyeljen oda! Úgy vélem, semleges értékelésnél sem jobbat sem rosszabbat nem adhatok!
Másik fél: Sajnálom, hogy az áru megsérült a szállítás során, de talán túlzás volt azt feltételeznem, hogy a Posta vigyáz a rábízott küldeményre. Én elsősorban őket hibáztatom, de tanultam az esetből.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Marika636m (81) (Vevő)
Semleges
2011.03.28. 13:56:44
1446113864
Semmi gond nem volt, de a rendszer véletlenül kétszer küldte el a megrendelést ugyan arra és nehogy kétszer kelljen érte fizetni. Tisztességes rendes partner. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
