Bubbakok (174) 98.88% felhasználó összefoglaló oldala

98.88% pozitív visszajelzés
(176 Felhasználó adta)
98.88% pozitív visszajelzés
(176 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 173 189 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 180 196 adásvétel
Az eladóként kapott 175 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Eger
Regisztráció dátuma: 2010.08.02.
Utolsó belépés: 2022.12.02. 09:11
Inaktív!
2 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

gyzsofia_v (43) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.06.07. 13:37:19

Termékkód

2256121058

Sajnos nem jött létre az üzlet, de az eladó korrektül kommunikált, és valóban sajnálta, hogy nem sikerült összehoznunk.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

picurica_v (177) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.11.07. 18:37:17

Termékkód

1968700466

Sajnos nem tudtam megvenni a lámpát mert hiába írtam meg a címem válasz nem érkezett,hogy hová utaljak!Nagyon sajnálom!
Másik fél: Jogos a kritika. Teljesen megfeledkeztem róla, sajnálom. Egyébként a lámpa még megvan, tehát ha még érdekli, továbbra is eladó.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

moszkvics407 (641) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.25. 11:53:53

Termékkód

1729300085

Sajnos az adás-vétel nem jött létre, mivel az eladó nem találta meg a nadrágot,de korrekt volt és nem hitegetett, ezért adok semlegest. Majd legközelebb!
Másik fél: Sajnálom, ami történt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

serpensortia (173) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.29. 16:03:12

Termékkód

1523499899

Talán túl sokat vártam el, mikor azt feltételeztem, hogy üvegről lévén szó, az eladó körültekintően fog eljárni a csomagolással (főként, hogy kértem is, az alapos csomagolást, mert ajándék lett volna). A készlet egyik darabja eltört a szállítás során. Az eladó azonban korrekt volt és felajánlotta, hogy visszavásárolja. Korrekt, megbízható vaterásnak tartom, de legközelebb törékeny áru esetén a csomagolásra is figyeljen oda! Úgy vélem, semleges értékelésnél sem jobbat sem rosszabbat nem adhatok!
Másik fél: Sajnálom, hogy az áru megsérült a szállítás során, de talán túlzás volt azt feltételeznem, hogy a Posta vigyáz a rábízott küldeményre. Én elsősorban őket hibáztatom, de tanultam az esetből.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Marika636m (81) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.28. 13:56:44

Termékkód

1446113864

Semmi gond nem volt, de a rendszer véletlenül kétszer küldte el a megrendelést ugyan arra és nehogy kétszer kelljen érte fizetni. Tisztességes rendes partner. Ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.