kristi0717 (144) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 144 | 167 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 146 | 169 adásvétel |
| Az eladóként kapott 132 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
aprilis68 (1427) (Vevő)
Semleges
2012.09.16. 11:51:44
1619918552
én hibámból nem jött létre adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
15528128.mrniceguy1_a (135) (Vevő)
Semleges
2011.01.28. 11:20:47
1433961539
Az áru nem felelt meg a leírásnak és az eladó nem volt hajlandó visszafizetni a pénzemet. A komunikációval nem volt probléma, ezért semlegest adok neki, de biztosan nem fogok még egyszer vásárolni tőlük!
Másik fél: Addig amíg a termék postára NEM került igenis megfelelt a leírásnak, ennek bizonyítására képet is küldtem(ez volt fennt a TeszVeszen). A pénz visszafizetését fontolóra vettem,a postán ahol feladásra került a csomag reklamáltam is, de azt mondták csak értékbiztosított küldemény esetén tudnának segíteni, mi(vevő és én)ajánlottba egyeztünk meg, így nem foglalkoztak a problémámmal!!!Biztos vagyok benne, hogy az Óra a szállítás során szenvedte a sérüléseket, nálam Új,NEM használt volt! Mindenesetre sajnálom ami történt, de nem érzem hibásnak magam!Tanultam belőle, mostmár tudom mi az amit csak személyes átvéttel szabad eladni!:-(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
