Detti_te (156) 98.76% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 159 | 198 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 171 | 211 adásvétel |
| Az eladóként kapott 77 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2369966.Henay40 (471) (Eladó)
Semleges
2012.12.06. 11:44:27
1681620191
Sajnos félreértés miatt nem sikerült az adás-vétel így a terméket újra hirdetem!Semleges értékelés, hogy a vatera ne számoljon fel jutalékot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: félreértésAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lejluska00 (125) (Eladó)
Semleges
2012.11.11. 15:02:03
1661907068
Nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lejluska00 (125) (Vevő)
Semleges
2012.11.08. 12:30:35
1656104105
Az adásvétel nem jött létre!!!De az eladó nagyon korrekt volt!:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hiltonbaby (105) (Eladó)
Semleges
2012.06.09. 00:25:24
1531341419
Nem jött létre!
Másik fél: MERT HIÁBA ÍRTAM NEM ÍRTÁL!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kertireka (187) (Vevő)
Semleges
2011.12.01. 10:39:59
1501502198
A termék minőségét kivéve, minden a legnagyobb rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jovolt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nagyon kedves, megbízható! Csak POZITÍV! A termék nem felelt meg neki, ezért elálltunk az adás-vételtől és emiatt a rendszer nem enged pozitívat adni. De ajánlom mindenkinek! Sajnálom, hogy így alakult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
regina11_a (104) (Vevő)
Semleges
2011.09.27. 10:05:47
1471104891
Sajnos nem tudlak úgy értékelni ahogy kérted.A termék nem volt megfelelő.Direkt megkérdeztem van-e valami hibája,te azt mondtad,nincs.Ehhez képest 10db kő hiányzik róla és így már hordani sem tudom.Én kértem,hogy találjunk rá valami megoldást,de te nem voltál hajlandó.Nem ajánlom.Félre vezeti a vevőt.Csakis a jóindulatom miatt nem adok negatívat.
Másik fél: :) nem tudod hordani?Ez vicces.Írtam,hogy nincs hibája,nem tudom miért kell találgatni..Nem hiányzott róla kő.Mint ahogy a képen is látszik,főleg nem 10.. :DD És,hogy félre vezetem a vevőt??Na ez azért már túlzás,de mivel nem így van, magamra sem veszem,ezen csak nevetek. :DD
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A nadrág újnak volt meghirdetve, ennek tudatában licitáltam rá. Ehelyett szemmel láthatóan használt nadrágot kaptam. Az eladó nem volt hajlandó visszavenni a terméket vagy valamiféle megoldást keresni a problémára. Csalódtam...
Másik fél: Milyen szemmel láthatóan?Ehhez pofa kell,amit te csinálsz.Vadiúj címkés nadrágot kaptál,ha nem stimmelt a méret akkor azt írd ,ne rágalmazz,gerinctelen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
28Annamari1 (128) (Eladó)
Semleges
2011.05.03. 18:56:36
1452186914
Téves licitálás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
