Hannacska15 (64) 97.06% felhasználó összefoglaló oldala

97.06% pozitív visszajelzés
(66 Felhasználó adta)
97.06% pozitív visszajelzés
(66 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 66 92 adásvétel
Semleges: 9 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 77 103 adásvétel
Az eladóként kapott 24 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Nagykáta
Regisztráció dátuma: 2010.08.14.
Utolsó belépés: 2013.09.30. 15:54
Inaktív!
2 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

radvanszkia (298) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.10.24. 09:13:53

Termékkód

1809090269

EGyeztettünk emailben, azt mondta megy a termékért, aztán mégsem. Azóta válaszra sem méltatott emailben, és a terméket sem vette át. NIncs veszteségem, mert szavatossági idő lejárat miatt úgyis kidobtam volna már a terméket. (Azóta ez meg is történt). EZért nem NEGATÍV, hanem ssemleges. CSak nem értem miért licitál ha mégsem kell a termék. Illetve mindent le lehet kommunikálni, azt is ha végül nem kell a termék vagy nem tudott mégsem érte menni. DE ez a "le se tojlak stílus" felháborító!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tbenko_v (822) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.12.04. 17:18:22

Termékkód

1497924545

Az adás-vétel nem jött létre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb okok miatt nem jött létre az adás-vétel
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

nekemkell18 (251) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.13. 16:16:33

Termékkód

1492817693

megbízható rendes eladó mindenkinek ajánlom,de az adás vétel nem jött létre. Amúgy Pozitív lenne.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Lovasz86 (22) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.16. 20:42:04

Termékkód

1471165472

A tranzakció sikeresen lezajlott.
Másik fél: ha sikeresen lezajlott miért is semleges?köszi felírtam

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kleoka09 (119) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.11. 19:06:41

Termékkód

1466794059

Több mint egy hónapja nyertem egy babaolajat. Nagyon olcsó volt. Sima postázást kértem. Állítólag feladta de még a mai napig nem érkezett meg. Aki többet szeretne kapni a terkékéért, ne 1 Ft-ért tegye föl. Nem nagy a veszteségem csak a posta költség, ezért nem adok negatívat.
Másik fél: A csomagod visszajött az egri posta pecsétjével!Feladtam,olyat ne állits amiröl fogalmad nincs alaptalanul vádaskodni azt tudsz!Olyan csomag nem jön vissza ami ÁLÍTÓLAG nincs feladva!Szégyeld magad!Miután mondtam hogy küldök képet hogy visszajött a csomagod elzárkóztál a vásárlástól és nem foglalkoztál a dologgal!Ennyit erről!Egyébként nem 200ft-tól fogok meggazdagodni!Azért lett feltéve 1ft-ra mert már nincs rá szükségünk!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ildusnk (153) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.08.18. 09:39:24

Termékkód

1467040540

Sajnos az eladás nem jött létre.
Másik fél: sajnos nem mivel megtekintés után kiderült lyukas nem szigetelt stb...ettöl független ajánlom az eladót.majd legközelebb.köszönöm

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Maszatkaka (276) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.07.26. 17:02:19

Termékkód

1462561169

A vevő a mai napig nem jelentkezett az áruért...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

17632.doncow (232) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.07.15. 11:18:40

Termékkód

1461477661

Az előre megbeszéltek ellénére sem tudta megoldani a szállítást,igérgetett de semmi sem történt. Sajnos több mint két hét telt el azóta,ezért elállok a vételi szándékomtól!
Másik fél: Úgyvan persze........te magad mondtad hogy kocsival jössz akkor most mit hazudsz.szervizröl szó se volt!!!ezzel az erövel jöhettél volna ide is!nekem is meleg volt meg a többi embernek is nemcsak neked.kicsit számolj már utána a 3hétnek okoska.emellett nem voltál az ügyön hogy létrejöjjön az adásvétel.de nézz csak szét kitöl mentsen meg az ember!!van mit a tejbe apritanod!!!irni akartam a kapcsolatfelvételre hogy irják át semlegesre!de tudod mit!azért sem!!!!a jellemtelen meg te vagy.beléd semmi nem szorult esetleg a tegnapi vacsorád!igy még a jobb is hogy nem jött létre az adásvétel szegény kutya....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kicsimmegen (94) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.09. 07:53:38

Termékkód

1451037198

Nem tudok sajnos pozitívat adni, mert a gép nem engedi. Aranyos, kedves vevő, csak a körülmények nem voltak megfelelőek szerintem a vásárláshoz. Nem rajta és nem rajtam múlt, hogy a vétel idáig nem jött létre!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Igazából én sem tudom. Talán időhiány miatt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.