MrOlaj (36) 95% felhasználó összefoglaló oldala

95% pozitív visszajelzés
(38 Felhasználó adta)
95% pozitív visszajelzés
(38 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 38 85 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 42 92 adásvétel
Az eladóként kapott 18 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Bük
Regisztráció dátuma: 2010.08.14.
Utolsó belépés: 2015.01.09. 12:44
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

polcsi71 (146) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.16. 10:01:09

Termékkód

1435605922

Türelmetlenség

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

polcsi71 (146) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.16. 10:00:31

Termékkód

1435604221

Türelmetlenség

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

polcsi71 (146) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.16. 10:00:10

Termékkód

1435603356

Türelmetlenség

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zizi78 (932) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.26. 21:55:49

Termékkód

1435607996

Áztatott bélyegek, lettek eladásra kínálva amit a vevő nem említett. Ha valaki a gyűjteményét számolja fel akkor ezt azért tudnia kellene.
Másik fél: Valóban tudnia kellene, de nem tudta. Teljesen amatőr gyüjtő voltam. Amugy kérdezni a vásárlás előtt a legjobb. De ez oda is van irva.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

zizi78 (932) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.26. 21:55:09

Termékkód

1435607780

Áztatott bélyegek, lettek eladásra kínálva amit a vevő nem említett. Ha valaki a gyűjteményét számolja fel akkor ezt azért tudnia kellene.
Másik fél: Valóban tudnia kellett volna, de nem tudta. Azt kaptam, hogy nem felet meg a termékleirásnak. Miért is? Nem irtam rola semmit, csak annyit hogy kinek az emlékére adták ki. ÉN inkább azt kérdezném, hogy vásárlás előtt miért nincs kérdés???? Oda is irták, hogy kérdezni előtte kell, és nem utána reklámálni.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.