nemolac69 (409) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.StephansNumismatic (1346) (Eladó)
Semleges
2026.02.12. 07:39:46
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg neki
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudtam elküldeni a vásárolt papirpénzt, mert egy korábbi vevőm jelentkezett érte, és oda kellett adom neki ! Borzasztóan sajnálom, és abszolút elnézést kérek a Vevőmtől !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Részemről történt a hiba !Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TÉVES INFORMÁCIO DE RENDEZÖDÖTT KORREKTEN
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg neki, így az adásvétel sikertelenül zárult
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg neki, így az adásvétel sikertelenül zárult
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg neki, így az adásvétel sikertelenül zárult
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő korrekt volt, aj?nlom bátran. Azonban a postai kézbesítési hanyagság miatt hiusúlt meg az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A postai szállítás során a gondos csomagolás ellenére megsérült a termék, így a vevő vissza küldte a terméket a közös megegyezés alapján.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevőnek nem felelt meg a minőség.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek nem felelt meg a minőség, igy visszaküldte az árút. Az árát vissza utaltam.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevőnek nem felelt meg a minőség.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek nem felelt meg a minőség, igy visszaküldte az árút. Az árát vissza utaltam.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partnert pozitÍvra értékelném, de az én hibámból kifolyólag meghÍusult tranzakció miatt a Vatera csak a semlegest engedélyezi. A vételárat a lehető legrövidebb időn belül elutalta. Másoknak is szÍvesen ajánlom. Az általam eladott papÍrpénzt nem tudtam nagyÍtóval megnézni és azt Írtam ,hogy nem látok rajta hajtást. Utólag derült ki,hogy mégis van rajta amit a partner meg is reklamált (jogosan). Ez miatt a vételárat a szállÍtási költséggel együtt visszafizetem és bocsánatot kérek tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlót pozitÍvra értékelném , de a Vatera a sikertelen tranzakció miatt csak a semlegest engedi. A vételárat a lehető legrövidebb időn belül kiegyenlÍtette. Másoknak is szÍvesen ajánlom. Én hibáztam az eladásnál mert a pénznél nem néztem meg nagyÍtóval és azt Írtam , hogy nem látok rajta hajtást ,miközben volt rajta. Bocsánatot kérek a vásárlótól. Természetesen a vételárat a szállÍtási költséggel együtt visszaadom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A bankjegyeim hajtottak voltak és a vevő hajtatlant szeretett volna, így visszaküldte és visszatérítettem az árát. A partner korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a bankjegy állapota nem felelt meg a vevőnek ezért az adásvétel(igen hosszú idő elteltével) meghiúsult! postafordultával elegánsabb lehetett volna
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a részünkről volt tévedés tartásfokban, - függetlenül attól hogy kiváló minősítése van a pénznek, de valóban nem UNC! Így, természetesen a vevő reklamációja teljesen jogos volt! A vételi árat visszautaltuk, - minden esetben garanciával értékesítünk! antikvaros
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tévesen volt jelezve a tartásfoka! Garanciával történt a vétel! A vevő részéről jogos volt a kifogás! A vételi árat visszautaltuk!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A bankjegy tartásfoka nem felelt meg a hirdetettnek, így azt vevő visszaküldte, a vételárat visszautaltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A bankjegy tartásfoka nem felelt meg a hirdetettnek, a vevő visszaküldte, a vételárat visszautaltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Helytelen értéket tüntettem fel a termékre. A vevővel közöltem a problémámat. 1 termék árával tüntettem fel a bankjegyeket. 2 db UNC bankjegyet 1 árában tüntettem fel. Az eladás az Én hibámból hiúsult meg. A vevő elállt a vásárlástól. A vevő korrekt volt. Sajnálom, hogy ez történt! 10 karaktert szeretne a gép. Tovább már nem tudom ragozni, hogy miért hiúsult meg a vásárlás. Bővebben leírtam, a többi csak szószaporítás lenne. Sajnálom, hogy ez történt. Tovább már nem enged Írni. Az értékel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tom307_a (203) (Eladó)
Semleges
2021.02.18. 07:15:15
3006169871
Előre nem látható hibát talált a termékben.. Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnéztem két db minősítését ezt jeleztem a vevő felé és ezért nem jött létre a tranzakció. Vevő ennek ellenére nagyon korrekt volt,ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Saját hibámból nem jött létre a tranzakció.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
