karika_ii (405) 99.75% felhasználó összefoglaló oldala

99.75% pozitív visszajelzés
(405 Felhasználó adta)
99.75% pozitív visszajelzés
(405 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 405 574 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 410 579 adásvétel
Lakhely: Súr
Regisztráció dátuma: 2009.12.29.
Utolsó belépés: 2025.02.23. 14:03
Teljes jogú felhasználó!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

JazminKira (466) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2017.01.09. 14:08:51

Termékkód

2410127174

Sajnos ez a termék nem érkezett meg, de talán még előkerül! Várom a szállítócég válaszát!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

brkrly55 (3424) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2016.07.09. 19:47:29

Termékkód

2268604811

korrekt,megbizható

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

szaboicus60 (309) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2016.01.02. 21:21:12

Termékkód

2178380651

Az én hibámból hiúsult meg a tranzakció. A készüléket hónapok óta nem használtam, akkor semmi gond nem volt vele. Postára kerülés előtt azonban mint minden termékemet ezt is leellenőriztem és sajnos kiderült, hogy túl lassú a készülék. Valószínűleg semmi baja nincsen, csak éppen annyira elavulttá vált már, hogy a processzor és memória már nagyon kevés az általam élvezhetőnek ítélt használathoz. Csalódást pedig senkinek nem szeretnék okozni. Ezért elálltam eladási szándékomtól. A vevő csakis ++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméken egy korábban észre nem vett hibát találtam és ezzel a hibával már nem kívántam értékesíteni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Telcsis75 (1505) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.11.05. 08:14:11

Termékkód

1992855080

A vásárló rögtön jelentkezett és várta az utaláshoz szükséges adatokat! Én e közben az OLX-en eladtam a telefont személyes és még nem tudtam levenni a Vateráról a telefont! Maximálisan korrekt, kapcsolattartó vásárló! Reméljük legközelebb jobban fog sikerülni! Én sok +++++++++++++++++++++ adok érte!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Eldtam közben a telefont az OLX-en és nem tudtam levenni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.