dorci_2010 (151) 97.48% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 153 | 172 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 163 | 182 adásvétel |
| Az eladóként kapott 57 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Gyors,korrekt,megbízható.Ajánlom mindenkinek! Sajnos az én hibám miatt elmaradt az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kartomimobil (1345) (Eladó)
Semleges
2017.06.20. 13:49:33
2480150189
Nagyon gyorsan lezárult. Vasárnap délután járt le az aukció, estére már vissza is mondta. Egyáltalán nem haragszom, nincs gond, meghirdettem újra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Karácsonyra szerettem volna, nem működött a kommunikáció, ezért lemondok a termékről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Varlaamtrade (3839) (Eladó)
Semleges
2016.07.05. 16:16:03
2249271518
A vevő még nem vette át a terméket, amennyiben rendelése még aktuális a Vatera által megadott elérhetőségeken állunk rendelkezésére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő még nem vette át a terméket, amennyiben rendelése még aktuális, a Vatera által megadott elérhetőségeken állunk rendelkezésre.anna154 (1841) (Eladó)
Semleges
2013.01.18. 19:14:23
1679627909
Több mint egy hónap alatt december 9-től január 18 ig nem volt elég hogy megvalósuljon az átadás.A fonalat újra meghirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem sikerültAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SzakacsOrsolya (183) (Vevő)
Semleges
2012.12.18. 12:21:29
1669481975
A termék közepéből csöpög a viz, melyet nem vettem észre átvétkor, mindegy, megjavittattam, elmentem a megbeszélt időpontban a termékért, rohantam, hogy bölcsi előtt oda és visszaérjek, nem volt ott, felhivtam és "megköszönte, hogy emlékeztetem, de el kellett menjen". Nem emlékeztettem, hanem kerestem, feleslegesen mentem oda, egy ut költsége ok, kettő nem. Illett volna megjelenni, vagy valakinél ott hagyni, másnap megint elmentem érte, időbe, energiába, pénzbe került. Nem ok. Amugy kedves.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
